Poprzedni artykuł: Jesteś singielką, a wokół ciebie są same pary? Ta dziewczyna pokazuje,... Następny artykuł: Czwórka dzieci i TAKI brzuch! Zdjęcia tej trenerki wywołały falę hejtu...

Ryan Gosling nie dostał Oscara, ale... wszyscy i tak mówią o dziewczynie, z którą przyszedł na galę!

Kobieta, , tagi: Ryan Gosling
Fanki Goslinga płakały, kiedy się okazało, że jest w związku z Evą Mendes, która choć starsza, wydawała się być miłością aktora. Wyobraźcie sobie, jakie więc było zaskoczenie, kiedy na gali Oscarów pojawił się z piękną blondynką. Kim ona jest?

Ryan Gosling był faworytem do statuetki w kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy", jednak nagroda trafiła do Casey'a Afllecka. To jednak mu nie przeszkodziło we wzbudzeniu szczególnego zainteresowania mediów. Najpierw wszyscy zaczęli się zastanawiać, dlaczego nie ma z nim Evy Mendes.

Polecamy także:  O tej sukience mówią dziś wszyscy! Dakota Johnson w... najgorszej kreacji na Oscarach?

Co więcej, na gali towarzyszyła mu blondynka, która była w dość odważnej kreacji odsłaniającej biust. Niewtajemniczeni mogli pomyśleć, że znudziła mu się o 6 lat starsza gwiazda i postanowił zmienić partnerkę, ale nic z tych rzeczy. Na galę rozdania Oscarów przyszedł z... starszą siostrą! Mandi zrobiła furorę, a wśród osób mocno w nią wpatrzonych był sam Justin Timberlake. 

W social media zaczęto głośno komentować zarówno towarzyszkę aktora, jak i jej kreację. Określano ją nawet mianem "Największej sensacji" na gali. Wiele osób twierdzi też, że rodzina Goslingów ma dobre geny;) Pytanie tylko, dlaczego tak naprawdę Eva Mendes nie towarzyszyła ukochanemu na tak ważnym wydarzeniu. 

No cóż, na razie skupiamy się na siostrze Ryana, która jak się okazuje, nie pierwszy raz pojawiła się na wydarzeniu medialnym, na którym wspierała swojego brata. W naszej galerii znajdziecie jej zdjęcia, a poniżej możecie obejrzeć materiał z gali rozdania Oscarów. 

Polecamy także:  Wielka wpadka podczas gali rozdania Oscarów! Co się stało?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 14:01

Zobacz także

Nasze propozycje