Poprzedni artykuł: Basia Kurdej-Szatan jest zawiedziona swoim partnerem z „TzG”? Tancerz... Następny artykuł: Druhna przesadziła! Panna młoda nie wybaczy jej tej sukienki

72-letni Karol Strasburger ożenił się z o wiele młodszą partnerką

Kobieta, , tagi: ślub gwiazdy
Ukochani znają się od ponad dziesięciu lat. Deklarują, że receptą ich udanego związku jest wspólna przyjaźń.

Para właśnie ogłosiła dobrą nowinę - 10 sierpnia pod Warszawą odbył się ślub Karola Strasburgera i Małgorzaty (już Strasburger) Waremczuk. Po ponad dziesięciu latach znajomości ukochani zdecydowali się na sformalizowanie związku. Młodsza o 37 lat Małgosia była dla Karola najpierw przyjaciółką, następnie partnerką, a potem narzeczoną.

Zobacz także: Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Para pochwaliła się zdjęciem z ceremonii

Ślub Karola Strasburgera i 34-letniej Małgorzaty Waremczuk 

Poznali się w 2013 roku na weselu znajomych. Małgorzata pracowała wtedy jako agentka Macieja Kuronia, a w jej życiu prywatnym nie układało się dobrze - tkwiła w nieszczęśliwym małżeństwie. Wkrótce zmieniła pracę i została managerką restauracji, w której Karol i jego ówczesna żona często bywali. Niestety, jeszcze w tym samym roku jego wybranka, Irena Morcińczyk, przegrała walkę z ciężką chorobą. Wtedy Małgosia podarowała mu wsparcie. Została także jego osobistą asystentką. Gdy w 2017 roku Waremczuk zdecydowała się na rozwód z ówczesnym partnerem, para jeszcze bardziej się zbliżyła. To wtedy zdecydowali się na oficjalny związek. 

Ceremonia zaślubin odbyła się w Konstancinie-Jeziornej. Najpierw para udała się do Urzędu Stanu cywilnego, a potem do pałacyku inspirowanego filmem "Noce i dnie", w którym to sprzed laty występował Karol. Całe wydarzenie owiane było tajemnicą. Nawet goście nie wiedzieli, gdzie odbędzie się wesele. Również kelnerzy nie byli poinformowani, jakie wydarzenie będą obsługiwać. Wszystko dlatego, że młode małżeństwo bardzo chciało uniknąć blasku fleszy, a jako jedynego informatora wyznaczyło tygodnik "Na żywo".

Panna młoda wybrała niecodzienną stylizację - była to zielona jedwabna sukienka z liliowym printem projektu Doroty Goldpoint. Pan młody założył jasnoszary garnitur z zieloną muchą i poszetką. Na ślubie i weselu obecni byli bliscy znajomi i rodzina szczęśliwej pary - między innymi aktor, a prywatnie przyjaciel Karola, Tomasz Stockinger, który wręczył państwu młodym pluszową owcę. Miała ona nawiązywać do najpopularniejszego żartu z Familiady, kiedy to jedna z zapytanych kobiet, na pytanie Strasburgera -  "więcej niż jedno zwierze to..." - odpowiedziała "owca", a następnie "lama!". 

Państwu młodym życzymy dużo szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia! 

Zobacz także: Kajra pokazała zdjęcie ze ślubu ze Sławomirem! On za bardzo się nie zmienił, za to ona...

Źródło zdjęcia głównego: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 06:07

Nasze propozycje