Poprzedni artykuł: Piotr Stramowski rozbiera się i śpiewa o… masturbacji! Musicie zobaczy... Następny artykuł: Najbardziej znane internetowe influencerki na okładce 'Vivy!' z okazji...

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk są małżeństwem! Okazuje się, że wzięli potajemny ślub

Kobieta, , tagi: Mikołaj Krawczyk, ślub
Ach co to był za... cichy ślub! Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk dumnie zaprezentowali swoje obrączki. Kiedy zostali małżeństwem?

Jak podaje serwis plejada.pl, Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Ponoć to ważne wydarzenie miało miejsce już w zeszłym roku. Swoje małżeństwo ukrywali aż do konferencji serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem", w którym możemy oglądać obydwoje aktorów.

Polecamy:  Kylie Jenner i travis Scott nie mieszkają razem. Media twierdzą, że... już się rozstali

Tak, jesteśmy małżeństwem od zeszłego roku. Uroczystość była utrzymana w tajemnicy, nie wiedzieli o tym nawet najbliżsi. Udział wzięli w niej i najbliżsi, i wszystkie dzieci - para powiedziała w Plejadzie.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk

Przeszłość Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka

Dyskretny ślub dwojga aktorów jest pewnym zaskoczeniem - wcześniejsze związki małżonków były szeroko omawiane w mediach, zwłaszcza że sami zainteresowani mówili o nich dużo i chętnie. Mikołaj Krawczyk wcześniej był żonaty zAnetą Zając, z którą ma dwóch synów. Rozstanie przebiegło w atmosferze skandalu, bo Krawczyk niespodziewanie zakochał się w koleżance z planu. Razem z Agnieszką Włodarczyk udzielił kilku sentymentalnych wywiadów, jednak mimo zapewnień o wielkiej miłości, ta relacja również się rozpadła.

Sylwia Juszczak z kolei ma dwóch synów z małżeństwa z Tomaszem Pągowskim. Jej drugim mężem był Norweg Magnus Arnesen, z którym wzięła rozwód w 2016 r. 

Sylwii i Mikołajowi życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Tymczasem będziemy mogli ich oglądać w serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem", którego premiera już 27 lutego.

Polecamy:  Agnieszka Kaczorowska ma nowego chłopaka. Pokazali urocze zdjęcia na Instagramie

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:40

Zobacz także

Nasze propozycje