Poprzedni artykuł: Wymyśliła absurdalną listę zakazów dla swojego chłopaka. Teraz śmieje... Następny artykuł: Jak dziś wygląda Kasia z filmu 'Kogel-mogel'? Zobaczcie zdjęcia z plan...

Przebili ślub Meghan i Harry'ego? Tak wygladało wesele przystojnego księcia Hiszpanii

Kobieta, , tagi: ślub
6 października młody książę Hiszpanii i jego piękna wybranka powiedzieli sobie "tak". Wzorowano się na uroczystości Meghan i Harry'ego?

Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądał kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej, do którego przygotowuje się księżniczka Eugenia, i czy uroczystość przebije ślub Meghan i Harry'ego. Tymczasem mężem został inny książę, o którego istnieniu większość z nas nie miała dotąd pojęcia. A szkoda, bo to bardzo atrakcyjny młodzieniec ;)

6 października na ślubnym kobiercu stanął hiszpański książę Huéscar, Fernando Fitz-James Stuart. 28-latek, spadkobierca księstwa Alba, ślubował Sofii Palazuelo, córce potentata rynku nieruchomości z Majorki. 26-letnia panna młoda jest specjalistką od marketingu i PR - pracowała m. in. dla Oscara de la Renty, a dziś zajmuje się obrotem dzieł sztuki. Sofia i Fernando poznali się kilka lat temu podczas studiów w Madrycie.

Młoda para gościła 750 osób, wśród których nie mogło zabraknąć królowej Hiszpanii, Sofii. Ślub odbył się w Pałacu Liria w Madrycie, który jest rodzinną posiadłością księcia. Wesele również odbyło się na terenie Lirii.

Polecamy:  To zaproszenie na wesele robi furorę w internecie! "Upijasz się? Nie bawisz się z nami dalej!"

ślub hiszpańskiego księcia

Pan młody był ubrany w mundur wojskowy reprezentujący zbrojownię Kawalerii Królewskiej w Sewilli. Przypominamy, że Harry podczas ślubu również był ubrany w mundur. 

Z kolei suknia panny młodej była skromna i zarazem elegancka, miała krótki rękaw i długi tren. Była projektu Teresy Palazuelli, ciotki panny młodej. Swoją prostotą przypominała nam suknię Meghan Markle

ślub hiszpańskiego księcia
suknia ślubna Meghan Markle

Sofia zrezygnowała jednak z tiary na głowie. Zastąpiła ją skromnym koczkiem i spinką upiętą wokół niego. Makijaż księżnej również należał do skromnych. Z kolei swoją stylizację uzupełniła wyróżniającymi się, długimi kolczykami z kamieniami szlachetnymi.

ślub hiszpańskiego księcia

Źródło zdjęć:  EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 10:21

Zobacz także

Nasze propozycje