Poprzedni artykuł: Khloe Kardashian znów nie przypomina siebie. Fani pytają: "Kto to jest... Następny artykuł: Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem. W nowym filmie zagrają...

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała intymne zdjęcia w Wojtkiem. Fani zachwyceni

Miłość Agnieszki i Wojtka z ostatniej, 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” kwitnie w najlepsze, a para dzieli się z fanami kolejnymi szczegółami ze swojego życia. Tym razem Agnieszka postanowiła pokazać intymne zdjęcia w towarzystwie ukochanego męża. Fani nie kryją zachwytu.

Choć wielki finał 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odbył się ponad miesiąc temu, emocje związane z  hitem TVN jeszcze nie opadły. Co więcej, sympatycy formatu z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania telewizyjnych małżonków, którzy odcinają kolejne kupony od swojej popularności. Ostatnio największym zainteresowaniem, poza Oliwią Ciesiółką i Łukaszem Kuchtą, którzy niedawno przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka, cieszył się również budzący wiele kontrowersji Adam Miciak. Mężczyzna po permanentnym dystansowaniu się do swojej telewizyjnej małżonki, publicznym wyśmiewaniu jej wieku, a także upokorzeniu Asi w wielkim finale show poinformował świat, że wreszcie jest zakochany, a nawet został ojcem. Także jego była już żona, Joanna Lazar coraz chętniej dzieli się z fanami szczegółami swojego życia, przyznając, że i ona odnalazła bratnią duszę.

Również planujący ślub kościelny Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik nie zamierzają pozostać w cieniu swoich programowych przyjaciół. Para nie tylko założyła kanał na YouTube, ale też ochoczo dzieli się światem miłością, jaka ich połączyła. Teraz Agnieszka postanowiła ponownie uchylić rąbka tajemnicy i opublikowała na swoim instagramowym koncie intymną sesję w towarzystwie męża.

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała intymne zdjęcia w Wojtkiem

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik dzięki swojej otwartości, ciepłu i naturalności szybko zyskali sympatię widzów. Para już od pierwszych chwil znalazła wspólny język i już podczas próbnego miesiąca zamieszkała razem, by dać sobie szansę na rozwój uczuć. Okazało się, że społeczny eksperyment TVN był dla nich strzałem w dziesiątkę. Małżonkowie nie tylko zapragnęli pozostać małżeństwem, ale też zdecydowali się pójść w ślady innych uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka, i wziąć ślub kościelny. Od tego czasu para nie tylko zdradziła, jak Wojtek oświadczył się ukochanej, ale też w jakich strojach wezmą kolejny ślub. Teraz Agnieszka postanowiła wyjawić kolejne szczegóły ze swojego życia u boku Wojtka.

Czy zrobiłabym jeszcze raz ten sam krok co półtora roku temu? Nawet gdybym wiedziała, że moje życie zmieni się o 180 stopni... TAK! Wysłałabym jeszcze raz zgłoszenie do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”... i mimo, że zmiany były trudne, to dziś czuję się w Krakowie jak w domu, tęsknię za moim miastem i czuję się Łodzianką, ale moje miejsce jest tu przy Wojtku – napisała na swoim instagramowym koncie Agnieszka.

Przy okazji dziewczyna opublikowała efekty romantycznej sesji zdjęciowej. Na fotografiach widzimy wpatrzonych w siebie małżonków, między którymi wyraźnie wyczuwa się tę samą chemię, jaka towarzyszyła im podczas programu.

Jak patrzę na Was to się wzruszam – komentuje sesję jedna z fanek.

Jesteście cudowni aż miło patrzeć jak się kochacie –wtóruje inna.

Ale Wy jesteście cudni – pisze kolejna. Zasłużyliście na taką miłość… na siebie nawzajem – dodaje.

Patrząc na miłość, jaka jest pomiędzy Agnieszką i Wojtkiem, aż trudno uwierzyć, że ta para poznała się dopiero w dniu ślubu.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:20

Nasze propozycje