Poprzedni artykuł: Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Anna Lewandowska pokazała twar... Następny artykuł: Dominika Gwit znowu schudła? Tym zdjęciem zachwyciła fanów

Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już wcześniej brała udział w show TVN?!

Oliwia Ciesiółka zyskała sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, jednak jak podkreślają spostrzegawczy internauci, dziewczyna już kiedyś miała styczność ze stacją. Czy „telewizyjna małżonka” wygrała casting dzięki wcześniejszemu udziałowi w miłosnym reality show TVN?

Nie da się ukryć, że TVN jest mistrzem budzących kontrowersje formatów. Takie show, jak „Big Brother”„Królowe życia”„Gogglebox. Przed telewizorem”, „Damy i wieśniaczki”, „Kanapowcy”, „Projekt Lady”, czy „Hotel Paradise” cieszą się niezwykłym zainteresowaniem wśród widzów i choć opinie na ich temat są bardzo podzielone, to właśnie te programy gwarantują stacji największą oglądalność. Do budzących wiele skrajnych emocji formatów możemy zaliczyć również niewinnie brzmiący „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który już od czterech edycji bawi i wzrusza do łez miliony Polaków.

Widzowie programu są niezwykle zaciekawieni nie tylko samą formułą, opartą na kojarzeniu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań biologicznych, psychologicznych i antropologicznych, które później biorą ze sobą ślub, ale także ich późniejszymi relacjami. W najnowszej, 4.edycji sporym zainteresowaniem fanów programu cieszą się Oliwia i Łukasz, wokół których powstało wiele fanowskich teorii. Jedni sądzą, że Oliwia jest w ciąży i telewizyjni małżonkowie już niebawem przywitają na świcie swoje pierwsze wspólne dziecko. Inni z kolei podejrzewają, że Oliwia i Łukasz się rozstali, co motywują wcześniejszymi wymownymi wpisami chłopaka na Instagramie, a ostatnio zablokowaniem kont małżonków w mediach społecznościowych.

Teraz w internecie pojawiły się nowe spekulacje na temat Oliwii Ciesiółki ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niektórzy fani show sądzą, że dziewczyna brała udział w programie już dużo wcześniej.

Oliwia brała udział w pierwszej edycji ŚOPW?!

Od jakiegoś czasu Oliwia i Łukasz są na językach mediów, a wszystko przez zablokowanie swoich kont w mediach społecznościowych. Teraz fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spekulują, że dziewczyna już od dawna miała plan, by zostać gwiazdą TVN, a jej telewizyjny związek z Łukaszem miał być jedynie furtką do sławy 24-latki. Jak spekulują spostrzegawczy fani, Oliwia wystąpiła w 1. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Jak to możliwe?

W debiutanckim sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” udział brali Natalia i Jacek. W 7. odcinku show para spotyka się ze znajomymi kobiety, by zagrać w bilard. Niektórzy widzowie twierdzą, że przyjaciółka Natalii to właśnie Oliwka z najnowszej edycji ŚOPW! A co wy o tym sądzicie? Zobaczcie wideo TUTAJ i oceńcie sami.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 lipca 2020, 04:25

Nasze propozycje