Poprzedni artykuł: Pośladki Madonny zszokowały jej fanów. Internauci kpią z implantów Następny artykuł: Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat. Ależ ona jest piękna!

Łukasz i Oliwia ŚOPW nadal są ze sobą? Post mężczyzny nie pozostawia wątpliwości

Oliwia i Łukasz z najnowszej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” to bez wątpienia para, która budzi wśród fanów show najwięcej kontrowersji. Czyżby ich małżeństwo przetrwało? Najnowszy post mężczyzny nie pozostawia wątpliwości.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” już od czterech sezonów bawi i wzrusza do łez miliony widzów TVN, którzy są niezwykle zaciekawieni nie tylko samą formułą, opartą na kojarzeniu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań biologicznych, psychologicznych i antropologicznych, które później biorą ze sobą ślub, ale także ich późniejszymi relacjami. W najnowszej edycji poznaliśmy Agnieszkę i Wojtka, Asię i Adama oraz Oliwię i Łukasza. Jak się okazuje, to właśnie ta ostatnia para, głównie ze względu na porywczość dziewczyny i wycofanie jej telewizyjnego męża budzi największe zainteresowanie wśród sympatyków show. Co więcej o telewizyjnym małżeństwie krąży w kuluarach wiele plotek, których główni zainteresowani ani nie potwierdzają, ani im nie zaprzeczają.

Jedni uważają, że  Oliwia jest w ciąży, inni, że małżeństwo nie przetrwało próby czasu i Oliwia i Łukasz już się rozstali, jeszcze inni, że dziewczyna już wcześniej brała udział w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”Co więcej domysły na temat burzliwej zażyłości telewizyjnych małżonków podsycał fakt, że oboje zablokowali swoje konta w mediach społecznościowych. Czyżby ich relacja się poprawiła, a może już się rozstali? Najnowszy post na Instagramie Łukasza nie pozostawia wątpliwości.

Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadal są razem?

Wystarczył jeden post, by na instagramowym profilu Łukasza Kuchty ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zawrzało. Mężczyzna nie tylko zmienił ustawienia swojego profilu na publiczne, ale również zamieścił post, którego opis daje do myślenia.

W związku jest trochę jak na tym zdjęciu. Schodek po schodku do góry. Za sobą widoki, które mogą rozproszyć, można zerknąć, ale trzeba uważać, by się nie potknąć. Można zawrócić i cieszyć się tym, co już widzimy, ale wtedy nigdy nie osiągniemy szczytu, gdzie czeka nas nagroda w postaci "idealnego" związku - napisał Łukasz na Instagramie.

Reakcja fanów była natychmiastowa. Wielu użytkowników Instagrama dopytywało o dalsze losy Łukasza i Oliwii w nadziei, że ich związek przetrwa także po zakończeniu programu.

Zawsze trzeba piąć się w górę! Jesteście z Oliwią super małżeństwem i wierzę, że będziecie szczęśliwi. Różnie w życiu bywa, raz świeci słońce, raz pada deszcz, ale miłość pokona wszystkie przeszkody. Życzę wam szczęścia z całego serca – pisze jedna z fanek.

Pojawiło się również dużo głosów, sugerujących, że dziewczyna nie pasuje do cichego i wycofanego Łukasza.

Super opis. Super fota. Ale stać cię na lepszą żonę, która będzie cię szanować i doceniać, a nie ustawiać i rządzić... – pisze jedna z internautek.

Super z Ciebie facet, ale Oliwia jakoś nie daje moim zdaniem z siebie 100% - komentuje kolejna. Za bardzo chce Tobą rządzić i te jej teksty… nie pasuje do Ciebie – dodaje.

Jak myślicie, Oliwia i Łukasz nadal są razem? Cóż, by się tego dowiedzieć pozostaje nam czekać do finału sezonu, który jest zaplanowany już na 22. maja.

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 lipca 2020, 03:47

Nasze propozycje