Poprzedni artykuł: Finał 8. edycji „Top Model” za nami! Kto wygrał show TVN? Następny artykuł: Wystarczyło jedno zdjęcie, by w mediach zawrzało! Ania Lewandowska zdr...

Ola Kwaśniewska pokazała ślubne zdjęcie rodziców

Ola Kwaśniewska pokazała ślubne zdjęcie swoich rodziców. Jak 40 lat temu wyglądali Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy? Suknia panny młodej robi wrażenie!

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie swoich rodziców. Licząca 40 lat fotka powstała w dniu ślubu byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony Jolanty. Pod czarno-białym zdjęciem prezydenckiej pary pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami, ale wiele internautek, podobnie jak my, zwróciło uwagę na kreację panny młodej. Okazuje się, że skromna, ale elegancka sukienka Jolanty Kwaśniewskiej była pod koniec lat 70-tych hitem i jest duża szansa, że równie popularna byłaby dzisiaj...

Zobacz także: Jennifer Lopez przyłapana w sukni ślubnej! Ta kreacja zapiera dech piersiach

Sukienka ślubna Jolanty Kwaśniewskiej

W 1979 roku Jolanta Konty wyszła za mąż za Aleksandra Kwaśniewskiego ubrana w białą sukienkę o dość charakterystycznym kroju. Kreacja pani Jolanty była odcięta w talii, sięgała za kolano, miała długie i bufiaste rękawy oraz tak zwany dekolt Królowej Anny.

Wygląd sukienki ślubnej przyszłej prezydentowej był zainspirowany modą z lat 40-tych. I sądząc po komentarzach zamieszczonych na Instagramie Oli Kwaśniewskiej, w latach 70-tych wiele panien młodych szło do ślubu w podobnej kreacji:

Moja mama podobną sukienkę miała na ślubie - napisało kilka komentujących fotkę osób.

Co ciekawe, ta ślubna sukienka z lat 70-tych i w stylu lat 40-tych miałaby szansę także teraz stać się hitem. Duża część internautek, które zostawiły komentarz pod zdjęciem Kwaśniewskich, zachwyciły się tą kreacją:

Ależ sukienka!

Ale piękna kiecka!!

Ta sukienka!!! Jaka ponadczasowa!

Zobacz także: Najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd

Nam też sukienka ślubna Jolanty Kwaśniewskiej bardzo się podoba. A wy wyszłybyście w czymś takim za mąż?

Zdjęcie główne: iStock/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 05:58

Nasze propozycje