Poprzedni artykuł: Marta Wierzbicka wstawiła zdjęcie z wakacji, a internauta wyśmiał jej... Następny artykuł: Wpadka w DDTVN. Marcin Prokop i Dorota Wellman nie wiedzieli, co odpow...

Syn słynnego tenora Andrei Bocellego to ciacho z niezłym głosem!

Kobieta, , tagi: dzieci gwiazd
Słynny tenor Andrea Bocelli ma bardzo przystojnego syna. Matteo ma wygląd modela i głos piosenkarza. I co ciekawe, w obu tych profesjach stawia pierwsze kroki!

Andrea Bocelli był bardzo popularny w latach 90-tych. Niewidomy tenor wydał 15 albumów, występował przed papieżami, brytyjską rodziną królewską oraz śpiewał w duecie między innymi z Céline Dion i Christiną Aguilerą. Bocelli wciąż intensywnie pracuje, koncertując na całym świecie. Ostatnio zaczął mu w tym towarzyszyć jego bardzo przystojny i utalentowany syn - Matteo.

Zobacz także: Seksbomba z lat 90-tych pokazała pięknego syna. Syn Liz Hurley to materiał na modela lub... modelkę!

Kim jest Matteo Bocelli?

Matteo to drugi syn Andrei Bocellego z jego pierwszego małżeństwa. Urodzony w 1997 roku Matteo, dzięki swojemu znanemu ojcu zwiedził kawał świata i zainteresował się muzyką. Andrea, świadomy talentu syna, zaproponował mu nagranie duetu na swoją nową płytę. Utwór "Fall On Me" to wyjątkowo udana produkcja, którą docenią nie tylko fani Andrei Bocellego, ale też młodsza publiczność, którą ominął szczyt popularności włoskiego tenora. A uroda śpiewającego z Andreą Matteo na pewno bardzo dobrze wpłynie na sprzedaż biletów na koncerty włoskiego tenora. ;-)

Zobacz także: Syn Rafała Królikowskiego został modelem! Przystojniejszy od sławnego taty?

Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o pięknym Matteo? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zdjęcia: East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 23:01

Zobacz także

Nasze propozycje