Poprzedni artykuł: Te tatuaże pokochają miłośniczki kotów! Następny artykuł: Kubeczki menstruacyjne mają sporą konkurencję. Poznajcie... okresowe m...

Fanki Snapa nareszcie mają swoje... perfumy!

Jak można połączyć aplikację na smartfony i perfumy? Okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Niedawno media rozpisywały się na temat świecy, która pachniała jak MacBook. Teraz przyszedł czas na perfumy dla fanek Snapchata. Jak stworzyć taki zapach? To po prostu unikatowa mieszanka zamknięta w buteleczce przypominającej smartfon. 

Zostały one stworzone na bazie naturalnych olejków pochodzących z Francji. Za ich kompozycję odpowiada perfumiarz Arturetto Landi. Docenił ją już m.in. znany krytyk, Chandler Burra. 

Perfumy znajdziemy w dwóch wersjach: dla niej i dla niego. Będą one dostępne w zestawach jako woda toaletowa i spray do ciała. Kosztują ok. 60 zł.

Snap 1 dla niej

W nutach głowy tego zapachu znalazła się tunezyjska pomarańcza i paryska róża. Z kolei nuty serca stanowi gardenia i dzika orchidea. Bazą jest tutaj białe piżmo i łagodne drewno cedrowe. Taka mieszanka pobudza i urzeka. 

Snap 1 dla niego

W mieszance dla panów znalazły się nuty świeżej mięty, włoskiej mandarynki, cynamonu, hiszpańskiej lawendy, które doskonale uzupełnia brazylijska tonka i drzewo sandałowe.

Skusicie się na takie perfumy, które przy okazji stają się również ciekawym gadżetem?

Zobaczcie także:  Jak rozpoznać podróbki perfum? 

Foto: iStock.com

Zobaczcie perfumy polecane w KWC:

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 czerwca 2019, 20:42

Nasze propozycje