Poprzedni artykuł: Natalia Siwiec pokazała naturalne zdjęcie na Instagramie Następny artykuł: Kasia Cichopek przesadziła z retuszem zdjęć?

Ta kobieta rozstała się z partnerem, bo... przypominał Brada Pitta!

Kobieta, , tagi: Brad Pitt
Nathan Meads twierdzi, że jego wieloletnia partnerka i matka dwójki jego dzieci nie mogła znieść zainteresowania, jakie wzbudzał na ulicy. Faktycznie, sobowtór Brada Pitta przyciąga wzrok...

Monica Cherrill i Nathan Meads byli parą przez 11 lat i dochowali się dwóch córek. W 2017 roku rozstali się, bo – jak twierdzi mężczyzna – Monica "nie wytrzymała zainteresowania, jakie wzbudzał". Faktycznie od Meads'a nie można oderwać wzroku, bo przynajmniej na pierwszy rzut oka, jest uderzająco podobny do Brada Pitta. I trzeba mu się dłużej przyjrzeć, żeby zauważyć, że jednak nie jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn świata. 

Fot.: Facebook/ONS

Zobacz także: Kylie Jenner ma sobowtóra. I ona też jest mistrzynią makijażu!

Sobowtór Brada Pitta nie ma szczęścia w miłości

Nathan Meads jest przekonany, że jego wieloletniej partnerce (zaczęli się spotykać, kiedy ona miała 16, a on 21 lat) przeszkadzało zamieszanie, jakie towarzyszyło ich każdemu wspólnemu wyjściu na miasto.

Nienawidziła tego, że nie mogliśmy się nigdzie ruszyć, bo od razu podchodziły do mnie dziewczyny, prosząc, żebym pozwolił im zrobić ze sobą zdjęcie – tłumaczy Nathan w rozmowie z dziennikarzem "The Daily Mail". – Nie mogę normalnie pójść do sklepu, bo ludzie od razu myślą, że jestem Bradem Pittem.

Tymczasem Monica Cherrill twierdzi, że powodem ich rozstania były nie nagabujące Meads'a kobiety, tylko jego nieodpowiedzialne zachowanie. Jak utrzymuje kobieta, Nathan, choć gwiazdą nie jest, jak gwiazda się zachowuje. Cherrill była niezadowolona, że ojciec jej dzieci woli spędzać weekendy z innymi sobowtórami znanych ludzi niż być z rodziną. 

Nathan Meads, który na co dzień pracuje jako budowlaniec, marzy o tym, żeby móc w pełni skoncentrować się na karierze sobowtóra Pitta. Już teraz, za pojawianie się na różnych imprezach w roli słynnego przystojniaka Meads dostaje od 500 do nawet 1000 funtów (od około 2300 do prawie 4700 zł).

Zobacz także: Ten chłopak spotyka się z dziewczyną, która jest kopią jego siostry!

Zdjęcie główne: Facebook

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 21:21

Nasze propozycje