Poprzedni artykuł: Wraca dawna Doda? Zamieściła zdjęcie z nagim biustem Następny artykuł: Singapurski pocałunek - tak nazywa się technika seksualna, która odmie...

Tak gwiazdy bawiły się na Sopot Match Race, najważniejszych regatach w Polsce

Kobieta,
Między 22 a 25 sierpnia odbyły się prestiżowe regaty Sopot Match Race, które co roku przyciągają rzeszę gwiazd i celebrytów.

Przemysław Tarnacki po raz czwarty triumfował w finale Sopot Match Race, wyprzedzając Erike Monnina ze Szwajcarii. Zwieńczeniem imprezy (wyjątkowej, bo to jubileuszowa 15. edycja) był bankiet zamknięcia na tarasie Hotelu Sheraton w Sopocie. Wśród 300 gości znaleźli się zarówno pasjonaci żeglarstwa, jak i gwiazdy. Sopot Match Race przyciągnął nie tylko pasjonatów żeglarstwa, ale i plejadę polskich gwiazd.

Na finałowym bankiecie obecni byli m.in. aktorki Marta Wierzbicka i Agnieszka Włodarczyk oraz prowadzący wydarzenie - Conrado Moreno. Również same zawody przyciągnęły gwiazdy rubryk towarzyskich - gościem specjalnym była Joanna Krupa, a wśród gości były również Olivier Janiak, Dominika Grosicka Natalia Siwiec. Modelka, która kocha Sopot dużo czasu spędzała na plaży oraz w eleganckiej strefie IQOS.

Zdjęcia: Forum


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 09:50

Zobacz także

Nasze propozycje