Poprzedni artykuł: Stylowe gwiazdy w ciąży, które czarują swoim wyglądem Następny artykuł: Warszawa Powiśle w nowej PIĘKNEJ odsłonie

Spędziła miesiąc miodowy bez męża. Jej zdjęcia robią furorę!

Kobieta,
,
, tagi: miesiąc miodowy bez męża, miesiąc miodowy, Huma Mobin
Jak stać się viralem Facebooka? Jak przekonała się pewna Pakistanka, wystarczy wstawić zdjęcia z miesiąca miodowego spędzonego bez męża.

Huma Mobin i Arsalaan Sever Bhatt pobrali się siedem miesięcy temu. Pierwsza podróż poślubna – na Malediwy – na szczęście odbyła się bez żadnych problemów. Małżeństwo z Lahore latem chciało jednak przeżyć drugi miesiąc miodowy, tym razem w Grecji. Niestety, nie było im to dane.

Arsalaan Sever Bhatt nie dostał wizy na czas, dlatego jego żona postanowiła wybrać się do Grecji solo, a konkretniej – z teściami, którzy i tak mieli uczestniczyć w tej podróży.

Czytaj też: Jak rozpoznać podróbki perfum?

Huma Mobin wyszła z założenia, że skoro pobyt był już opłacony, nie wolno marnować okazji. Pierwszej nocy nie była zbyt zadowolona, ale dzisiaj wspomina wyjazd z uśmiechem. Pakistanka przez 10 dni dokumentowała swoje wizyty dokładnie w tych miejscach, które chciała odwiedzić z mężem. W ten sposób stworzyła świetną galerię zdjęciową – na fotografiach zamiast męża obejmuje... powietrze.

Czytaj też:  Depilujesz skórę maszynką? Przeczytaj jak zrobić to szybko, łatwo i bezboleśnie!

Chociaż na zdjęciach z niewidzialnym mężem stara się robić niezadowolone miny, jej wzrok mówi coś całkowicie innego – wyjazd był jak najbardziej udany. Zobaczcie kilka fotografii z jej drugiego miesiąca miodowego. Jakoś się nie dziwimy, że w kilka dni po publikacji na Facebooku stały się viralem.

Fot. Facebook.com/humamobin

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:25

Zobacz także

Nasze propozycje