Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska pokazała się w ciąży w... stroju kąpielowym! Następny artykuł: Otylia Jędrzejczak spodziewa się dziecka? Jej wpis na Facebooku sporo...

W święta przesadziłaś z jedzeniem? Oto ekspresowe diety, które pomogą zrzucić brzuszek do Sylwestra!

Mamy dla was cztery diety, które w ciągu kilku dni pomogą odzyskać płaski brzuch. Spróbujecie?

Choć presja czasu wydaje się być spora, nie eksperymentujcie ze środkami przeczyszczającymi lub innymi zakupionymi w internecie. Ich producenci "gwarantują" zapewne szybkie efekty, ale mogą one doprowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem. Niebezpieczne są również głodówki.

Świąteczne menu jest pełne słodkości, tłustych potraw, w tym tych, które mocno nas wzdymają. Aby szybko pozbyć się poczucia ciężkości przed Sylwestrem, a także tego, co dla wielu kobiet jest najważniejsze - odstającego brzuszka - warto postawić na krótką, ale za to intensywną dietę, która oczyści i usunie z organizmu głównie nadmiar wody. 

Zobaczcie także:  3 proste ćwiczenia, które odmienią Twoją pupę!

Mamy dla Was 4 diety, które warto zastosować przed Sylwestrem. Mogą jednak osłabiać organizm więc lepiej je wdrażać, kiedy nie musimy np. iść do pracy. Ponadto nie wolno ich stosować przez dłuższy od zalecanego czas oraz nie częściej niż raz na 3 miesiące. 

Warto też mieć na uwadze, że szybkie diety często kończą się efektem jo-jo. Nie mogą się na nie też decydować osoby borykające się z pewnymi chorobami, przynajmniej bez konsultacji z lekarzem.

Jeżeli jednak od razu po jej zakończeniu nie rzucicie się łapczywie na jedzenie i będziecie umieli racjonalnie podchodzić do spożywanych posiłków, a do tego stan zdrowia Wam na to pozwala, może warto spróbować:)

Zobaczcie przygotowane przez nas 4 sposoby na szybką utratę zbędnych cm. 

Polecamy także:  Anna Lewandowska zdradziła swój (bardzo prosty) trik na piękną figurę! To wcale nie ćwiczenia...

Foto: iStock

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:53

Zobacz także

Nasze propozycje