Poprzedni artykuł: Clean Sleeping - sposób na lepszą figurę, młodszy wygląd i dobre samop... Następny artykuł: Pamiętacie piękność z teledysku "Despacito"? Nie uwierzycie kim była i...

Jak poprawić atmosferę w związku po kłótni z partnerem?

Kobieta, , tagi: Le Petit Marseillais, związek
Napięta sytuacja w domu często się przenosi także na inne sfery życia. Jak załagodzić konflikty z partnerem i cieszyć się domowym zaciszem pełnym zgody? Mamy na to kilka sposobów.

Znow pokłóciłaś się z partnerem? Dobrze znasz sytuacje, kiedy z małego problemu nagle robi się wielka awantura, po której oboje nie macie nastroju, przechodzicie obok siebie bez słowa, nie mówiąc o dotyku, a ty po prostu czujesz się winna całej sytuacji? Jak zatem naprawić takie relacje? Czasem nie wystarczy zwykłe słowo "przepraszam".

Ten sam problem ma wiele kobiet, o czym świadczy chociażby wątek na naszym forum, gdzie dziewczyny wymieniają się swoimi doświadczeniami.

(...) tak samo były kłótnie o byle co, ciągłe zarzuty, czasem nawet za nic "tak po prostu"...z mojej strony były też wyrzuty i ciągłe wracanie do błedów przeszłości (...)...ale około 2-3 tyg. temu usiedliśmy i zaczęliśmy szczerze ze sobą rozmawiać...czy jest sens być w związku, w którym są ciągłe kłótnie...rozmawialiśmy nawet o rozstaniu...ale razem stwierdziliśmy, że ani on beze mnie ani ja bez niego nie damy sobie rady...daliśmy sobie ostatnią szansę...ja opanowuję się jak chcę coś powiedzieć, co jest wyolbrzymieniem i zwykłym czepianiem się, z jego str. też widzę wielką poprawę...czuję się kochana... - czytamy na FORUM Wizaz.pl.

Rozmowa zawsze jest dobrym rozwiązaniem, ale można spróbować też innych, romantycznych sposobów na załagodzenie sytuacji.

Zmysłowe zapachy

Aromaty zawsze pobudzają nasze zmysły. W zależności od woni, może ona pobudzać, odprężać, dodawać energii, a także, co najważniejsze, przywodzić na myśl wspomnienia. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają swoje upodobania, dlatego wybierając zapach dla swojego mężczyzny, warto wybrać ten zgodny z jego naturą, np. z męskiej linii żeli pod prysznic Le Petit Marseillais. Po relaksującej, aromatycznej kąpieli wiele osób ma lepsze samopoczucie i jest gotowych na łagodzenie konfliktów. 

Wspólny masaż

Możesz go wykonać partnerowi w domowym zaciszu, sięgając również po aromatyczny olejek, ale możesz pokusić się też o zabranie swojego faceta na romantyczny masaż dla dwojga w salonie masażu, gdzie macie do wyboru m.in. zabieg z wykorzystaniem płynnej czekolady. Po masażu wskazana jest również wspólna kąpiel, ponieważ czekoladę ciężko samodzielnie zmyć z ciała. Chyba po takim relaksie we dwoje napięta atmosfera musi zniknąć;)

Polecamy:  To koniec przyjaźni Dakoty Johnson i Jamiego Dornana? Aktorzy pokłócili się na planie...

Prezent, o którym marzy

Pokaż swojemu partnerowi, że go słuchasz i szanujesz jego pasje. Nawet jeżeli ich nie podzielasz, spróbuj je zaakceptować. Jeżeli marzy o np. skoku ze spadochronem, pomóż mu w spełnieniu tego marzenia. A może akurat woli przeczytać książkę lubionego autora? Pokaż mu, że wiesz, o jakiej marzy i spraw mu ją. Wzajemny szacunek i akceptacja są najważniejsze.

Sposób rozmowy

Przy okazji najbliższych rozmów z partnerem zwracaj większą uwagę na jego argumenty, uważniej dobieraj słowa, aby nie powiedzieć czegoś, czego potem będziesz żałowała, a także zwróć uwagę na ton swojego głosu, aby nie napędzał kłótni. Spróbuj mimo wszystko zachować spokój i poszukać kompromisu.

materiał powstał we współpracy z marką Le Petit Marseillais

Polecamy:  Kolega Meghan Markle opublikował kontrowersyjne zdjęcie dziewczyny księcia Harryy'ego i... musiał usunąć konto!

zdjęcia: ONS

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:36

Zobacz także

Nasze propozycje