Poprzedni artykuł: Córka Izabeli Trojanowskiej ma już 26 lat - ależ ona się zmieniła! Następny artykuł: 'Wszystkie pieniądze świata' - film już w kinach!

Spotkanie z Andrzejem Sewerynem otwiera cykl „Masterclass-sztuka konwersacji”

Kobieta,
Już 1 lutego rusza cykl spotkań z osobowościami świata kultury, biznesu i sportu „Masterclass-sztuka konwersacji”. Spotkania mają formę rozmów na żywo, którym przewodzi Małgorzata Domagalik.

1 lutego zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Masterclass-sztuka konwersacji”, którego gościem będzie wybitny aktor, reżyser teatralny i filmowy oraz pedagog - Andrzej Seweryn. Spotkania mają charakter kameralny i zamknięty. Są one wyjątkową i unikalną okazją do spotkania z wybranym gościem. Dostępnych jest jedynie 30 miejsc.

Uczestnicy spotkają się przy jednym stole w wyjątkowej scenerii - na 50. piętrze wieżowca Złota 44 z widokiem na całą Warszawę. Podczas wieczoru będą mieli możliwość nawiązania interakcji z innymi uczestnikami i czynnego udziału w rozmowie. Spotkaniu towarzyszyć będą występy wybitnych pianistów impresariatu Stowarzyszenia im. Ludwiga van Beethovena m.in. Marka Bracha.

Wieczór zwieńczy elegancka kolacja przygotowana przez utalentowanych warszawskich szefów kuchni. Podczas pierwszego spotkania swój kunszt zaprezentuje Michał Gniadek - szef kuchni z restauracji Plato. W trakcie spotkania będzie on do dyspozycji wszystkich gości. Opowie o swoich doświadczeniach zawodowych z Andreą Camastrą i sztuce kulinarnej.

Czas do kolacji odmierzał będzie sponsor wydarzenia, marka szwajcarskich zegarków Albert Riele.

Program spotkania obejmuje koktajl powitalny o godzinie 20:00.  Food pairing o godzinie 20:30, czyli zmysłową kolację. O godzinie 22:00 nastąpi coffee pairing, czyli podróż do świata kawy, którą zaserwuje Anna Oleksak - ambasador marki Nespresso Polska. Po godzinie 22:30 uczestnicy udadzą się do strefy chill-out’u na „Meet and Greet” z  mistrzem i Małgorzatą Domagalik.

Dzięki marce FujiFilm Polska każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda fotografowana po wręczeniu nagród filmowych „Złote Globy”. Za pamiątkową fotografię uczestników będzie odpowiadał znany portrecista i ambasador FujiFilm Polska – Szymon Szcześniak. O wideo relację ze spotkania zadba Agencja I like photo. Aranżacją wnętrza zajmie się Bloom Box.

Na koniec dla gości będą czekały upominki.

Miejsca są już dostępne. Rezerwacje (w tytule Masterclass-sztuka konwersacji) należy składać pod adresem: bok2@edipresse.pl, tel. 22 584 22 22.

Więcej w sklepie on-line na www.hitsalonik.pl


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:16

Zobacz także

Nasze propozycje