Poprzedni artykuł: Takich perfum jeszcze nie było! Zamiast ozdobnego flakonu... pędzel ka... Następny artykuł: Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce "Vivy!"! Pozował tak jak 5 lat t...

Masz bolesne miesiączki? Te błędy sprawiają, że czujesz się jeszcze gorzej!

Kobieta, , tagi: miesiączka
Kiedy TE dni bywają naprawdę nieznośne, szukamy ratunku wszędzie. Zamiast brać kolejną tabletkę przeciwbólową, sprawdź czy nie popełniasz tych błędów.

Z bolesnymi miesiączkami walczy wiele kobiet. Ciała niektórych z nas potrafią się w tym czasie zmienić nie do poznania! Tak jest chociażby w przypadku Malin Olofsson. Na co dzień ma wyrzeźbiony brzuch, ale gdy przychodzą właśnie TE dni, wygląda tak, jakby była w ciąży.

Alarmujący dyskomfort w dolnej części brzucha zwykle jest sygnałem do tego, że okres zbliża się nieuchronnie. Niestety tylko co czwarta kobieta przechodzi menstruację niemalże bezboleśnie. My na kilka dni zaszywamy się w domowych pieleszach i czekamy aż miną nieprzyjemne napięcie w podbrzuszu, ból oraz zmęczenie i drażliwość. Z naszego wizażowego forum wiemy, że wy również przeżywacie to samo. W jednym z wątków poświęconych bolesnym miesiączkom przeczytałyśmy, że wielu z was nie pomagają nawet bardzo silne leki... A do tego dochodzą jeszcze omdlenia. Dziewczyny - znamy ten problem!

Zwykle najgorsze są pierwsze dwie doby. Cierpimy nie tylko z powodu brzucha, ale również przez zbierającą się wodę w organizmie. Menstruacyjne dolegliwości często atakują również głowę, promieniują w stronę kręgosłupa... Apogeum mija przeważnie w kolejnych dniach, ale jeżeli chcesz to przyspieszyć, zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz tam kilka przykładów tego, czego zdecydowanie nie powinnaś robić podczas okresu. Możesz nimi tylko pogorszyć i tak już bardzo bolesną miesiączkę.

Zdjęcia: istockphoto.com

Podczas okresu należy szczególnie dbać o higienę. Przetestuj te żele:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:52

Zobacz także

Nasze propozycje