Poprzedni artykuł: Wielka strata dla świata muzyki - zmarł Zbigniew Wodecki... Następny artykuł: Marina pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu! Wiedziałyście, że mia...

Wystarczą te trzy słowa, a każdy mężczyzna od ciebie ucieknie...

Kobieta, , tagi: związki, seks, miłość
Stworzenie idealnego profilu randkowego potrafi zająć sporo czasu. Ale jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie miłości w sieci, powinnaś pozbyć się tych trzech słów z sekcji "o mnie".

Korzystanie z portali czy aplikacji randkowych jest obecnie całkiem normalne. Ale poszukiwania partnera mogą spełznąć na niczym, jeżeli nie zadbamy o autopromocję. Reklamowanie siebie wcale nie jest takie proste i często umieszczamy stos niepotrzebnych, a nawet nieprawdziwych informacji na swój temat. Lubimy przedstawiać wyidealizowany obraz tego, kim jesteśmy i jacy jesteśmy. 

Dlatego też badacze postanowili sprawdzić, co w pofilach singielek najbardziej razi mężczyzn. W ten sposób przeanalizowano aż 400 tysięcy opisów, z których wyłowiono najczęściej powtarzające się słowa i utworzono z nich listę przymiotników atrakcyjnych i odpychających.

Okazuje się, że wystarczą trzy słowa, aby skutecznie zrazić do siebie potencjalnego kandydata...

Czego nie pisać na profilu randkowym?

Nieśmiała, godna zaufania, spontaniczna - zapomnij o tych słowach, kiedy uzupełniasz rubrykę "o mnie". To właśnie one najczęściej pojawiają się w profilach randkowych i to one zostały uznane przez panów za najmniej pociągające. Okazuje się, że taki opis według większości przebadanych mężczyzn jest wręcz "odstraszający" i "budzi obawy". Jedynie 0,3 procent panów przyznało, że kobieta opisująca siebie w ten sposób, jest atrakcyjna. 

Zobacz także:7 błędów na pierwszej randce, po których on więcej nie zadzwoni

Okazuje się jednak, że nieśmiałość to cecha, której również panie nie tolerują u mężczyzn. Do tej listy należy jeszcze dopisać przymiotniki "zaokrąglowny" oraz "szczęśliwy". Panowie powinni unikać również nazywania siebie przystojnym. Według badaczy lepiej jest reklamować siebie poczuciem humoru.

Jakie cechy kobiet lubią mężczyźni?

Na szczęście tutaj sprawa nie jest aż tak skomplikowana. I prawdę mówiąc tego można było się spodziewać :). Jeśli jesteś szczera, pewna siebie i seksowna, połowa sukcesu już za tobą. To właśnie te cechy mężczyźni uważają za najbardziej atrakcyjne.

Zobacz także:Jak zrobić dobre wrażenie na pierwszej randce?

Równie dużym powodzeniem u płci przeciwnej cieszą się osoby, które w rubryczce "o mnie" napiszą, że są inteligentne. To działa na mężczyzn jak wabik. Nic dziwnego, bo to właśnie inteligencja znalazła się na 5. miejscu w rankingu cech najbardziej cenionych u kobiet przez mężczyzn.

Teraz sprawdź dokłądnie swój profil randkowy i wymień w nim kilka zdań. Gotowa na miłosne podboje? :)

zdjęcia: iStock

Wybierasz się na pierwszą randkę? Użyj tych perfum, zawrócisz mu w głowie!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lipca 2019, 23:58

Nasze propozycje