Poprzedni artykuł: Wyniki testu odkurzacza Philips Następny artykuł: 9 filmów na walentynki, które warto obejrzeć z facetem!

Wyniki testu sokowirówki Philips

Kobieta, , tagi: sokowirówka Philips Avance HR1869, Philips, testowanie, test konsumencki
Nowe sokowirówki Philips umożliwiają łatwe i szybkie przygotowanie świeżych soków owocowych i warzywnych. Nasze użytkowniczki przetestowały sokowirówkę Philips Avance HR1869 – czy urządzenie sprawdziło się w ich kuchniach? Przeczytaj wyniki testu!
sokowirówka philips

Z pomocą sokowirówki Philips Avance HR1869 przygotowanie soku jest niezwykle szybkie, gdyż nie trzeba wcześniej kroić ani obierać owoców i warzyw – wszystko dzięki bardzo dużemu otworowi o szerokości 80 mm. Silnik o mocy 1000W poradzi sobie nawet z  najtwardszymi produktami. Czyszczenie też nie jest problemem - w urządzeniach zastosowano technologię QuickClean i funkcję wstępnego czyszczenia. Co na to Wizażanki?

Użytkowniczkom bardzo spodobał się brak konieczności obierania i krojenia składników – zwróciły uwagę, że to ułatwienie pomaga oszczędzić dużo czasu.

Z wygranej sokowirówki jestem bardzo zadowolona, ponieważ spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobrze wyciska sok zarówno z warzyw, jak i z owoców. Szeroki otwór na produkty oszczędza mój czas, bo nie muszę obierać  ani kroić warzyw i owoców-po prostu wrzucam je w całości do sokowirówki. - Anna F.

Dziewczyny doceniły precyzyjne wykonanie urządzenia, które okazało się wygodne i proste w użyciu. Zwróciły też uwagę na ładny design.

sokowirówka philips

W sokowirówce podobają mi się zamontowane od dołu "przyssawki"- dzięki którym sokowirówka nie przesuwa się w trakcie pracy. Dłuższy kabel w urządzeniu pozwala swobodnie ustawić sokowirówkę w odpowiednim miejscu. Ponadto sokowirówka ma specjalny schowek na kabel, dzięki czemu w czasie gdy nie jest użytkowana wygląda ładnie. Do sokowirówki dołączony jest ładny dzbanek do którego wlewa się wyciśnięty sok - nic się nie chlapie i nie rozlewa. – Anna F.

Wizażanki  bardzo pozytywnie oceniły zastosowaną w sokowirówce technologię QuickClean, która eliminuje konieczność długiego i żmudnego czyszczenia urządzenia. Zamiast tracić czas na pracochłonne sprzątanie, mogły rozkoszować się smakiem przygotowanych soków!

Dzięki temu, że eksperymentujemy z różnymi sokami wcale nie mam ochoty na słodycze! A taki sok fenomenalnie zastępuje wszelkie niezdrowe przekąski! Philips Avance HR1869 jest najlepszym przyjacielem młodej Mamy. Jest cichy (jak na sokowirówkę), do tego jest elegancko i z klasą wykonany, także nawet go nie chowam :) Wręcz upiększa mi kuchnię, a poza tym mam go zawsze pod ręką :) – Joanna M.

Werdykt jest jasny: sokowirówka Philips Avance HR1869 pozytywnie przeszła testy i sprawiła wiele radości Wizażankom!

Jestem bardzo zadowolona z wygranej, ponieważ dzięki sokowirówce w szybki i łatwy sposób przygotowuję soki dla siebie i swojej rodziny.  – Anna F.

Sokowirówka Marki Philips jest Naszym ulubionym urządzeniem w kuchni bez którego nie wyobrażam już sobie zdrowego życia :) Najlepsze jest w tym wszystkim to , że nic nas nie ogranicza w tworzeniu nowych smaków :D Obecnie rozkoszuję się sokiem z khaki, szpinaku, banana i jabłek z dodatkiem kefiru :) Jest pysznie i zdrowo :) Joanna M.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje