Poprzedni artykuł: Pierwsze oficjalne wystąpienie Meghan Markle bez Harry'ego. Zaliczyła... Następny artykuł: Martyna Gliwińska zdradziła powód rozstania z Bieniukiem. Tego się po...

Agata i Kuba Błaszczykowscy na zdjęciach z młodości. Rozpoznalibyście ich?

Kojarzycie Agatę Błaszczykowską, żonę Kuby Błaszczykowskiego? To jedna z najmniej znanych polskich WAGs. Zobaczcie, jak wyglądała, kiedy jej mąż dopiero rozpoczynał karierę.

Żona Kuby Błaszczykowskiego nie jest typem medialnej WAGs. Na próżno możemy szukać jej kont w social mediach, raczej nie udziela wywiadów i nie bierze udziału w kampaniach reklamowych.Para poznała się w 2005 roku w Częstochowie, kiedy to Kuba Błaszczykowski grał w Wiśle Kraków, a Agata chodziła do liceum. Ponoć zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Polecamy:  Lewandowscy mają konkurencję! W piłkarskiej reprezentacji Polski jest prawdziwe ciacho, a jego dziewczyna to piękność

Agata i Kuba Błaszczykowscy

Poznaliśmy się przez naszego wspólnego znajomego. To było parę dni przed wylotem Kuby z Wisłą Kraków na obóz na Cypr. W sumie pierwsze nasze spotkanie było po powrocie - mówiła Agata w rozmowie z "Pytaniem na śniadanie".

Agata Błaszczykowska - żona Kuby Błaszczykowskiego

Piłkarz oświadczył się po 2 latach związku, a po pięciu para stanęła na ślubnym kobiercu. Ich szczęście na weselu świętowało ok. 200 gości. Agata i Kuba Błaszczykowscy mają teraz dwójkę dzieci - 7-letnią Oliwię i 4-letnią Lenę. 

Agata i Kuba Błaszczykowscy

Jest strasznie czułym ojcem (...) ale, co mnie zdziwiło, jest też cierpliwym tatą - Agata Błaszczykowska w jednym z wywiadów opowiadała, jakim ojcem jest Kuba.

Niektóre partnerki czy też żony piłkarzy prowadzą wystawne życie, którym chętnie się dzielą chociażby w social mediach, ale Agata Błaszczykowska oddała się rodzinie. To szczególnie ważne dla piłkarza, który marzył o szczęśliwym domu. Sam w wieku 11 lat stracił matkę w tragicznych okolicznościach.

Nie jesteśmy celebrytami ani lwami salonowymi. Gdy mamy ochotę, idziemy na kolację, choć rzadko to się zdarza. Dom to nasze ulubione miejsce. Nie ma nic piękniejszego, jak patrzeć na zdrowo dorastające dzieci - mówił Kuba w wywiadzie dla Onetu.

O ile wszyscy wiedzą, jak teraz wygląda Kuba Błaszczykowski, o tyle dla porównania pokazujemy wam, jak zmieniła się Agata Błaszczykowska. Czy ta metamorfoza robi na was wrażenie?

A post shared by Agata (@agatafanpage) on

Źródło zdjeć: SE/EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 11:35

Zobacz także

Nasze propozycje