Poprzedni artykuł: Perfumy, dzięki którym będziesz czuć się kobieco na każdym kroku! Następny artykuł: Czerwień idealna, genialny balsam na mroźne dni… te kosmetyki zachwyci...

Staszek i Robert z „Top Model” są parą? Ta wypowiedź finalisty show nie pozostawia wątpliwości

Kobieta, , tagi: związek, Top Model
Wystarczyło jedno zdjęcie, by na Instagramie Staszka Obolewicza zawrzało. Teraz finalista „Top Model” postanowił wyznać, czy naprawdę spotyka się z innym uczestnikiem programu.

Choć finał 8. edycji „Top Model” już dawno za nami, w mediach wciąż pojawiają się nowe informacje na temat produkcji. Najpierw ogromne kontrowersje wśród widzów TVN wzbudził wynik wielkiego finału, który wygrał chory na zespół Tourette'a Dawid Woskanian. Internauci sugerowali wtedy, że zakończenie show było ukartowane, a wyniki głosowania widzów ustawiono. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź produkcji, która postanowiła uciąć spekulacje i za pomocą swoich oficjalnych kont w mediach społecznościowych ujawnić wyniki głosowania widzów.

W głosowaniu jury Olga zdobyła najwięcej punktów. Dawid dostał największe wsparcie od widzów w głosowaniu SMS i online. Stąd remis. A w tym przypadku (według regulaminu) zwycięża osoba, która dostała najwięcej Waszych głosów – czytamy oświadczenie produkcji „Top Model”.

8. edycja „Top Model”: życie miłosne Staszka

Później na jaw wyszły kolejne smaczki związane z produkcją „Top Model”. Niedługo po zakończeniu programu media zaczęły doszukiwać się zażyłości pomiędzy dwójką finalistów: Sandrą Dorsz i Staszkiem Obolewiczem, który został przywrócony do „Top Model” tuż przed wielkim finałem.

Tak się lubimy ze Stasiem. Stasiu jest facetem idealnym, jest uroczy, uśmiechnięty. Co będzie dalej, nie wiem. Czas pokaże – tak w jednym z odcinków „Top Model” komentowała relację ze Staszkiem Sandra Dorsz.

Para od pierwszych odcinków okazywała sobie wiele czułości, jednak ich relację skutecznie mąciła inna uczestniczka programu –  Ania Jaroszewska. Zarówno Ania, jak i Sandra wielokrotnie wspominały, że zależy im na znajomości ze Staszkiem.

Wszystko jednak zmieniło się tuż po finale. Zaledwie kilka dni po zakończeniu programu Sandra Dorsz postanowiła wyjawić, co tak naprawdę łączyło ją ze Staszkiem. W rozmowie z „Super Expressem” dziewczyna zdradziła, czy między nią, a Stasiem będzie coś więcej.

Nie, absolutnie nic z tego nie będzie! Staszek jest niższy ode mnie, dziękuję bardzo! – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Sandra Dorsz.

Czy Staszek również postanowił zrezygnować z zabiegania o Sandrę i skupić swoją uwagę na rudowłosej Ani? Po zakończeniu programu na instagramowych profilach Ani i Stasia pojawiło się wiele wspólnych zdjęć, jednak para postanowiła jasno ukrócić plotki o swoim romansie i podkreślić na swoich Instastories, że są jedynie przyjaciółmi.

Nie trzeba było długo czekać, by w internecie pojawiło się wiele głosów, jakoby Staś tak naprawdę nigdy nie był zainteresowany żadną z dziewczyn, a swoją uwagę skupiał na zupełnie innym uczestniku show. Według internautów Stanisław bardziej niż Anią i Sandrą, był zainteresowany przystojnym Rafałem Torkowskim. Skąd taki pomysł?

8. edycja „Top Model”: Staszek Obolewicz i Rafał Torkowski są parą?

Wystarczyło jedno zdjęcie by na Instagramie Staszka Obolewicza zawrzało. Niespełna miesiąc przed zakończeniem 8. edycji „Top Model” na instagramowym koncie Rafała Torkowiskiego pojawiło się dwuznaczne zdjęcie. Widzimy na nim, jak były uczestnik show i Staszek Obolewicz pozują razem w łóżku z wymownie odkrytymi torsami. Fani natychmiast zaczęli się dopytywać, czy panowie są parą.

Do tej pory zarówno Staszek, jak i Rafał nie komentowali swojej zażyłości. Jak jednak udało się dowiedzieć portalowi „Fakt24”, Staszek jednoznacznie przyznał, że jego serce jest już zajęte. Czy tym samym potwierdził swój związek z Rafałem?

Każdego interesuje, czy jestem z Sandrą, czy z Anią, czy z Rafałem. Powiem tak: moje serce jest zajęte – powiedział Staszek Obolewicz.

Finalista „Top Model” dodał, że nie ma zamiaru ujawniać, kto jest obiektem jego westchnień.

Nie chce dzielić się z ludźmi gdzie, co i jak. To jest prywatne życie. Jeśli ktoś podejdzie prywatnie i zapyta to powiem, ale nie chce tego mówić każdemu, bo ludzie i tak nie uwierzą. "Byłem" z Sandrą, "byłem" z Anią ludzie mówili, że jestem gejem. Pożartowaliśmy z Rafałem, zrobiliśmy zdjęcie, to teraz mówią, że nie jestem gejem. Więc nie chce każdemu nic udowadniać. Po prostu to mój świat i z tym żyje – dodał.

Cóż pozostaje nam więc czekać na to, aż model sam ogłosi, kim jest jego wybranka… lub wybranek.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 13:16

Nasze propozycje