Poprzedni artykuł: Angelina Jolie boi się, że straci dzieci. Brad Pitt wreszcie może się... Następny artykuł: Pokazano głośne erotyczne wideo Meghan Markle. Czy może też zaszkodzić...

Selena Gomez zaatakowana przez projektanta! Okrutny komentarz Stefano Gabbany wywołał w sieci burzę

Opublikowany na Instagramie komentarz znanego włoskiego projektanta wywołał prawdziwą burzę w sieci. Fani zaatakowanej przez Stefano Gabbanę Seleny Gomez nie zostawili na nim suchej nitki. Ale jego wyraźnie cała ta sytuacja bawi...

Poszło o post zamieszczony na Instagramie The Catwalk Italia. Twórcy konta zaprosili swoich followersów do głosowania, w której czerwonej sukni Selena Gomez wyglądała najlepiej. Pod montażem czterech zdjęć piosenkarki pojawiło się mnóstwo komentarzy - a wśród nich jeden wyjątkowo nieprzychylny.

Jego autorem okazał się znany włoski projektant z duetu Dolce&Gabbana.

Ona jest naprawdę brzydka!!! - napisał po włosku pod zdjęciami Seleny Stefano Gabbana.

Zobacz także: Pokazano głośne erotyczne wideo Meghan Markle. Czy może też zaszkodzić księżnej Kate?

Gwałtowna reakcja na komentarz Stefano Gabbany

Brutalny komentarz projektanta zauważyli twórcy popularnego profilu Diet Prada i po przetłumaczeniu umieścili na swoim Stories. Dzięki ich interwencji tekst Gabbany nie przeszedł niezauważony. W efekcie pod zdjęciami Seleny Gomez na profilu The Catwalk Italia pojawiło ponad 6 tys. wściekłych komentarzy. Internauci ruszyli z odsieczą zaatakowanej gwieździe.

Selena jest piękna, ale my nie kochamy jej za urodę, tylko za to kim jest!

Stefano Gabbana masz prawo do swojej opinii, ale to niegrzeczne i brzydkie formułować ją w taki godny pożałowania  sposób.

Brakuje mi słów, żeby opisać moje rozczarowanie. Nie jestem fanką Seleny Gomez i nigdy nią nie byłam, ale ona jest piękną, młodą kobietą, i ta wymierzona w nią nienawiść jest totalnie zaskakująca, trudna do wytłumaczenia i niemożliwa do zrozumienia. Zwłaszcza, że pochodzi od kogoś, kto osiągnął taką pozycję.

Jak mogłeś?! Raz na zawsze naucz się zachowywać jak mężczyzna i nie obrażaj kobiet.

Biznesmen, który zarobił miliony, ale wciąż ma umysł nastoletniego trola. To obrzydliwe!

Stefano Gabbana nie ma zamiaru przepraszać

Niektórzy internauci zaczęli podejrzewać, że komentarz projektanta to zemsta za to, że Selena nie zdecydowała się na bliższą współpracę z Dolce&Gabbana:

On jest pewnie wściekły, bo Selena nie chciała podpisać kontraktu z jego marką, za to podpisała kontrakt z Coach.

W rzeczywistości dotyczący Seleny Gomez bezwzględny komentarz Stefano Gabbany nie powinien nikogo zaskoczyć. 55-letni projektant słynie z ostrego języka i nieliczenia się czyimikolwiek uczuciami. Dzieci urodzone dzięki zapłodnieniu in vitro Stefano Gabbana i jego biznesowy partner Domenico Dolce nazwali "syntetycznymi". Duet Dolce&Gabbana stworzył buty sportowe z kontrowersyjnym hasłem: "Jestem chuda i piękna". Gabbana i Dolce próbowali też zbagatelizować problem wykorzystywania seksualnego w branży mody, nazywając go "trendem". 

Zobacz także: Nowe niebezpieczne wyzwanie na Instagramie. Przerażająca chudość znów na topie?

Wszystko wskazuje na to, że gwałtowna reakcja na jego komentarz bawi Gabbanę. Projektant umieścił na Stories zrzut ekranu ze swoim komentarzem opatrzony emotikonami oznaczającymi popłakanie się ze śmiechu. Stefano Gabbanę nie czuje się ani trochę winny i nie zamierza przepraszać za to, co napisał o Selenie Gomez. Naszym zdaniem, powinien! Formułowanie tak bezwzględnych ocen na temat cudzego wyglądu to szczyt bezmyślności i braku wrażliwości.

A wy co myślicie o zachowaniu Stefano Gabbany - powinien przeprosić Selenę?

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 11:32

Zobacz także

Nasze propozycje