Poprzedni artykuł: Paweł z "Love Island" każe Monice powiększyć piersi Następny artykuł: Facebook i Instagram zakazuje używania dwóch emoji i grozi zablokowani...

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za stopy

Kobieta, , tagi: Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan ma brzydkie stopy? Internautka chyba zapomniała, że gwiazda ma spory dystans do siebie i szybko zareaguje na taką uwagę.

To nie żadna wpadka, a złośliwość internautów w czystej postaci. Jedna z obserwatorek Małgorzaty Rozenek-Majdan skrytykowała ją za stopy, ale tak naprawdę nie miała żadnego powodu, aby to zrobić. Na szczęście gwiazda nie dała się sprowokować i bezbłędnie zripostowała kąśliwą uwagę.

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za wygląd stóp

O kreacji Małgorzaty Rozenek-Majdan z premiery kolekcji Giambattista Valli dla H&M mówią wszyscy. Najwięcej do powiedzenia mają oczywiście internauci, którzy nie tylko skrytykowali tiulową sukienkę gwiazdy, ale wytknęli jej również wygląd stóp. A ponieważ Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia wdawać się w dyskusje z obserwatorami, tym razem również postanowiła odpowiedzieć.

Pozując do zdjęcia Małgorzata Rozenek-Majdan delikatnie uniosła gołe stopy, przez co jej palce nieco dziwnie się ułożyły. Nadal jednak daleko im do tego, aby mówić, że są brzydkie. Jedna z internautek napisała, że "suknia przednia, Gocha przednia... ALLLE.... Nie ten wiek i nieeee te stopy.". 

Okazuje się, że stopy Małgorzaty Rozenek-Majdan to jedna z tych części ciała, które codziennie przyciągają wielu fetyszystów. Gwiazda napisała w komentarzu, że "akurat stopy to ona ma bardzo ładne i codziennie kilku panów chce się z nimi ożenić."

Jak to się mówi - złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy :). Ostatnio przecież skrytykowano stopy Marceliny Zawadzkiej. Bardziej dziwiłby nas fakt, gdyby Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niezadbane stopy. Nigdy jednak nie pozwoliła sobie na zaliczenie wpadki tego typu. Naszym zdaniem nie warto tracić czasu na wypisywanie takich kąśliwych komentarzy - tym bardziej, że na zdjęciu naprawdę nie widać nic gorszącego. Zadbane stopy, to ładne stopy!

Zdjęcie główne: Instagram.com/m_rozenek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 21:06

Nasze propozycje