Poprzedni artykuł: Rihanna jest w ciąży? Ten filmik pokazuje całą prawdę Następny artykuł: Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz już nie są razem... "Chciałbym nig...

Internauci krytykują stopy Marceliny Zawadzkiej: "Ale płetwy"

Kobieta, , tagi: Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka dodała piękne zdjęcie na Instagram, ale internauci i tak zwrócili uwagę tylko na tę jedną rzecz.

Stopy gwiazd często są przedmiotem prześmiewczych dyskusji w sieci. Rozbawieni lub zniesmaczeni ich kształtem internauci, nie zważając na słowa, prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej obraźliwych określeń. Tym razem hejt skoncentrował się na stopach Marceliny Zawadzkiej. Piękna Miss Polonia raczej nie spodziewała się, że właśnie za to może zostać skrytykowana...

Marcelina Zawadzka została wyśmiana z powodu stóp

Kariera Marceliny Zawadzkiej nabiera rozpędu. Na jej Instagramie można zauważyć, jak wielu współprac podjęła się w ostatnim czasie. Od kilku miesięcy raczy więc fanów zdjęciami zza kulis sesji zdjęciowych. Na jednym z niedawno dodanych, jej obserwatorzy zwrócili uwagę na stopy. Podczas gdy jedni zachwycali się pięknym kadrem, drudzy debatowali nad rozmiarem buta prowadzącej "Pytanie na Śniadanie".

Na zdjęciu widać, że stopy Marceliny Zawadzkiej są bardzo zadbane. Zresztą przygotowując się do tego rodzaju sesji zdjęciowej trudno, aby nie pomyślała o tym ona i cały sztab stylistów. Wszystko musi wypaść przecież perfekcyjnie.

Rzeczywiście jej stopy wydają się duże, ale modelka ma w końcu 180 cm wzrostu. Ich wielość jest zatem proporcjonalna do budowy ciała. Perspektywa również robi swoje. Komentarze niektórych obserwatorów są zatem co najmniej nie na miejscu. 

- Jaki rozmiar stopy? Pewnie masz problem z obuwiem.

- Okropne stopy, fuj.

- Ale płetwy.

- Masz bardzo duże stopy.

Na szczęście Marcelina Zawadzka rzadko reaguje na tego typu zaczepki. Nie odpowiada na komentarze pełne hejtu i słusznie postępuje. Bo po co dawać antyfanom powód do rozmowy? Nie jest jednak pierwszą gwiazdą, której internauci wytknęli wygląd stóp. Również Ida Nowakowska pokazała zmasakrowane treningami tańca stopy, które stały się obiektem żartów.

Za tę część ciała obrywa się nie tylko polskim gwiazdom. Amy Adams ma sporych rozmiarów haluksy, a mimo to uwielbia nosić sandałki na obcasie. Przez to nieustannie ludzie wytykają jej delikatną deformację stopy. Ale myślicie, że to rzeczywiście jest powód do obrażania drugiej osoby?

Zdjęcie główne: Instagram.com/marcelina_zawadzka

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 05:42

Nasze propozycje