Poprzedni artykuł: Pamiętacie rudowłosą Ginny Weasley? Teraz jest piękną kobietą! Następny artykuł: Jak wygląda teraz Conchita Wurst? Nadal wzbudza wiele emocji

Żywa Barbie, która unika... różu - jest naprawdę stylowa!

Kobieta, , tagi: instagram, viral
Barbie kojarzy ci się wyłącznie z kiczem? Ona udowadnia, że upodabnianie się do popularnej lalki wcale nie musi oznaczać zamiłowania do różu i falbanek!

Lalka Barbie ma wiele dorosłych naśladowczyń, które za pomocą operacji plastycznych i arsenału kosmetyków próbują przenieść zabawkę do realnego świata. Efekty bywają różne, więc hasło "żywa Barbie" większości z nas automatycznie kojarzy się z plastikiem i tandetą. Jednak ta "Barbie" zdecydowała się pójść inną drogą.

Luna Selini - żywa Barbie, która unika różu

Długie blond włosy, złocista opalenizna, wąska talia, dopracowany makijaż - pod tym względem Luna Selini wizualnie niewiele odbiega od lalki Barbie. Jednak w przeciwieństwie do najsłynniejszej lalki świata, dziewczyna unika krzykliwych stylizacji i uroczych dodatków. Na jej Instagramie nie znajdziecie różu - jest za to sporo zdjęć w naprawdę modnych stylizacjach.

Choć twarz Luny raczej nie pozostawia złudzeń co do źródła inspiracji, trzeba przyznać, że jej styl naprawdę może się podobać. Zresztą sama Luna także jest bardzo atrakcyjną kobietą, choć rozmiarem ust zawstydziłaby pewnie samą Angelinę Jolie ;) Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wygląda żywa Barbie, która unika różu!

Zobacz też: Pięć kosmetyków vs. dwadzieścia - rozpoznasz, który makijaż jest który?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Zapisz

Polecamy wysoko oceniane kosmetyki do pielęgnacji blond włosów:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 10:34

Zobacz także

Nasze propozycje