Poprzedni artykuł: Zdarza Ci się nosić gumkę do włosów na nadgarstku? A może robisz to na... Następny artykuł: Student filmówki pozwolił sobie ukraść telefon, żeby udowodnić... jak...

6 stylowych par w polskim show-biznesie. Która najbardziej zachwyca?

Zobaczcie, jak się prezentują najbardziej stylowe pary polskiego show-biznesu. Kogo jeszcze dodalibyście do tej listy? A może kogoś byście usunęli?

Trzy głośne śluby, trzy stylowe pary! Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, a także Małgorzata Rozenek- Majdan i Radosław Majdan w tym roku pobrali się i aż chce się krzyknąć "Ach, co to były za śluby"! Zachwytom nad kreacjami panien młodych nie było końca. Co ważne, swoimi stylizacjami wzbudzają zainteresowanie na każdej imprezie, na której się pojawiają. Czy panowie im dorównują? Na to pytanie będziemy mogli sobie odpowiedzieć porównując ich z resztą stylowych par. 

Na wydarzeniach medialnych, swoim lookiem zachwyca także Kinga Rusin (przypominamy, że w tym roku spektakularnie wyrzeźbiła swoje ciało: 8 kg w trzy miesiące! Nosi teraz rozmiar 34! Wiemy, jak to zrobiła) z partnerem Markiem Kujawą oraz Piotr Kraśko z żoną. Panie zazwyczaj wybierają długie suknie, które podkreślają ich atuty, a panowie stawiają na klasyczne marynarki. 

Zobaczcie, jak się prezentują najbardziej stylowe pary polskiego show-biznesu. Kogo jeszcze dodalibyście do tej listy? A może kogoś byście usunęli?

Polecamy także:  Lady Gaga w kurtce polskiego projektanta! Wygląda w niej obłędnie:)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2019, 19:33

Nasze propozycje