Poprzedni artykuł: Dorota Szelągowska wyszła za mąż? Jej wpis na Facebooku nie pozostawia... Następny artykuł: Pamiętacie Magdę Welc z „Mam Talent"? Teraz ma 19 lat i wygląda zupeł...

Widzieliście nową, świąteczną reklamę Allegro? Wzrusza do łez, ale...

Kobieta, , tagi: święta, allegro
W zeszłym roku wszyscy wzruszaliśmy się reklamą, w której dziadek uczył się języka angielskiego dla swojej wnuczki. Serwis Allegro postanowił w tym roku przebić tamten sukces. Udało się?

Tegoroczna kampania świąteczna Allegro nosi tytuł "Podziel się tym, co masz cennego. Czego szukasz? Talizman". Powstała ona po sukcesie reklamy z 2016 r. Wtedy wszyscy płakaliśmy oglądając filmik o tytule "Czego szukasz w święta". Jej bohaterem był starszy, samotny pan, który postanowił nauczyć się języka angielskiego. W tym celu zamówił specjalny zestaw oczywiście na Allegro:) Na końcu okazało się, że znajomość tego języka jest mu potrzebna, aby w Boże Narodzenie móc porozmawiać z... wnuczką, która mieszka zagranicą i nie zna polskiego! Sukces reklamy przerósł wszelkie oczekiwania.

Nic dziwnego, że wszyscy zastanawiali się, czym nas w tym roku zaskoczy Allegro. Jesteście ciekawe najnowszego spotu?

Polecamy:  Zobaczcie urocze opakowania świątecznej kolekcji marki Sephora. Aż chce się napisać list do Mikołaja!

Świąteczna reklama Allegro 2017 "Talizman"

Tegoroczna kampania świąteczna Allegro nosi tytuł "Podziel się tym, co masz cennego. Czego szukasz? Talizman". Opowiada ona historię Marcela, małego chłopca, który interesuje się Indianami. Rodzice kupują mu na Allegro prezent - amulet. Dzieje się to jeszcze na długo przed świętami. Według Marcela ten przedmiot ma magiczną moc i przynosi mu szczęście. Ale potem przychodzi nieoczekiwany finał historii w święta... 

Kampania jest prowadzona we współpracy ze "Szlachetną Paczką", a za reżyserię spotu odpowiedzialny był Jasper Ericstam. Internauci są zachwyceni i piszą w komentarzach: "Znowu doprowadziliscie mnie do łez". Ale pojawiają się też komentarze, że zeszloroczny spot byl bardziej wzruszający.

A wam która bardziej się podoba?

Polecamy:  Co kupić na prezent świąteczny? Gorące promocje marki Avon - pospieszcie się!:)

Czy waszym zdaniem najnowsza kampania Allegro wzrusza tak samo, jak zeszłoroczna? 

Foto: screen z YouTube

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 09:45

Nasze propozycje