Poprzedni artykuł: Na te trendy i wydarzenia czekamy w 2018 roku Następny artykuł: Nigdy nie zgadniecie, kto jest na tym zdjęciu! Teraz zna ją cała Polsk...

Świąteczne selfie Melanii Trump robi furorę w sieci! Niestety Pierwsza Dama naraziła się fanom...

Kobieta, , tagi: Melania Trump
Nowe zdjęcie żony Donalda Trumpa wywołało sporą burzę. Na Melanię Trump wylała się fala hejtu.

Melania Trump rozzłościła obserwujących jej profil na Twitterze. A poszło o niewinne, świąteczne selfie, pod którym w komentarzach wylała się na nią fala hejtu...

Melania Trump w ogniu krytyki

Melania Trump jest jedną z tych osób, na której poczynania z ogromnym zainteresowaniem patrzy cały świat. Media wyłapują każdą, nawet najmniejszą wpadkę Pierwszej Damy Ameryki. A o jej ostatnim zdjęciu dodanym na Twittera, zrobiło się naprawdę głośno.

Wygląda na to, że nie wszystkim (a w zasadzie większości) nie spodobało się świąteczne selfie Melanie Trump. Jeden z komentarzy szczególnie wyróżnia się na tle pozostałych.

To zdjęcie przypomina mi słowa o stylu, które zawsze powtarzała mi moja babcia. Niezależnie od tego czy jesteś bogaty, czy biedny, klasę po prostu się ma albo nie. W Białym Domu w ogóle nie ma tej klasy - napisała BlueDevilin.

Dyskusja rozgorzała pod selfie żony prezydenta Stanów Zjednoczonych, która użyła świątecznego filtra i zrobiła charakterystyczny dziubek. Wiele osób uznało, że Pierwszej Damie Ameryki nie przystoi robienie sobie takiego zdjęcia, a jeśli już ma takie upodobania, nie powinna publikować go w internecie.

Inni wytknęli Melani, że taką fotografię mogłaby co najwyżej opublikować na portalu randkowym pokroju Tindera.

Świąteczne selfie Melanii Trump wprowadza w bożonarodzeniowy nastrój, dlatego zastanawiamy się nad tym, czy tak ostre słowa były potrzebne?  

Zdjęcie główne: Instagram.com/flotus

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:11

Zobacz także

Nasze propozycje