Poprzedni artykuł: Ewa Chodakowska zostanie mamą? Kiedy planuje urodzić? Następny artykuł: Miał tylko 53 lata. Cały świat żegna George'a Michaela

Zobaczcie, jak Lewandowscy ubierali choinkę i... dotychczasowe zdjęcia w ciąży to nic w porównaniu do tego świątecznego:)

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, robert lewandowski
Ania dokumentuje rodzinne święta, a my nie możemy się napatrzeć. Na takie zdjęcie czekaliśmy:)

Trenerka i piłkarz tegoroczne święta spędzają ze swoimi najbliższymi w domu na Mazurach, który jest wykonany z drewna i robi wrażenie niezwykle przytulnego. Jak wiadomo, w tym roku para naprawdę ma się czym cieszyć, ponieważ niebawem ich rodzina się powiększy. Nic zatem dziwnego, że ubieranie choinki wzbudzało tyle pozytywnych emocji. Ania nagrała filmik, na którym widać bliskich Lewandowskich, a kiedy Robert dekoruje drzewko, trenerka śmieje się "Gwiazda wiesza gwiazdę". Przyszłej mamie nie brakuje poczucia humoru i energii.

Zobaczcie także:  Anna Lewandowska pokazała, jak ćwiczy w ciąży! 

Oprócz tego, nas oczarowało jeszcze coś innego. Kiedy już choinka została ubrana, Anna dodała świąteczne zdjęcie z mężem, na którym doskonale widać, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Robert obejmuje ją, a brzuszek jest wyraźnie zaznaczony.
Piękny obrazek. Prawda, że miło widzieć tak szczęśliwych przyszłych rodziców?:)

WESOŁYCH ŚWIĄT! Kochani, Przed nami cudowny okres Bożego Narodzenia. Chyba każdy z nas na te kilka dni zapomina o szarościach codzienności i daje się otulić magii świąt. Życzymy Wam i sobie, żebyśmy mogli jak najdłużej pozostać w duchu przyjaźni i miłości. Okazujmy sobie nawzajem życzliwość i zrozumienie... nie tylko wobec najbliższych i nie tylko w okresie świąt. Niech Nowy Rok będzie dla Was pomyślny i spełnią się Wasze marzenia! Ania i Robert MERRY CHRISTMAS! Dear, Ahead of us is a wonderful Christmas season. I think each of us for a few days is trying to forget about the everyday life routine and is feeling comfy wraped in a Christmas Magic . We wish you and ourselves, to live as long as possible in the spirit of friendship and love. Let's show each other kindness and understanding ... not only to our family and not only during the holidays. May the New Year be successful and may your dreams come true! #christmas #love #healthyplanbyann #annalewandowska #dress @jp_justpaul

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Fani także zauważyli szczęście bijące od pary. 

"Super zdjęcie. Wyglądacie cudownie! Szczęście bije od Was. Zdrowych i radosnych Świąt"

"Piękny obrazek! Następne święta będą wyjątkowe! Zdrówka dla maluszka"

"Widać, że bardzo się cieszycie dzidziusiem i wcale się nie dziwię! "

Zobaczcie także:  Ewa Chodakowska zostanie mamą? Kiedy planuje urodzić?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 07:00

Zobacz także

Nasze propozycje