Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała na atak hejterki: "Żebyś nigdy... Następny artykuł: Zdaniem widzów ta uczestniczka "Love Island" jest faworyzowana przez p...

Kiedy ta polska gwiazda nie ma makijażu, fani mylą ją z Julią Roberts!

Kobieta,
,
, tagi: Sylwia Grzeszczak
Piosenkarka publikując zdjęcie bez makijażu nie sądziła, że spotka się z taką reakcją fanów. Według nich jest podobna do ślicznej amerykańskiej aktorki!

Z całą pewnością gwiazdy bez makijażu prezentują się często nieco inaczej, niż w pełnym scenicznym looku. Ta polska piosenkarka nie spodziewała się jednak, że gdy pokaże swoje naturalne oblicze, zostanie porównana do pięknej Juli Roberts. 

Sylwia Grzeszczak bez makijażu - jak wygląda?

Sylwia Grzeszczak niedawno dodała na swój Instagram zdjęcie, które różniło się nieco od tego, co dotychczas publikowała. Piosenkarka raczej prezentowała kulisy koncertów i stylizacje ze sceny. Tym razem zdobyła się na odwagę, aby opublikować naturalne zdjęcie bez mocnego make-upu. I zdecydowanie tego nie pożałowała! 

Natychmiast pod zdjęciem pojawiły się komentarze pełne zachwytu nad urodą gwiazdy. 

Bez makijażu wygląda pani 100 razy lepiej! - napisała jedna z obserwatorek.

Na tym jednak fanki nie poprzestały. Jedna porównała Sylwię Grzeszczak bez makijażu do Julii Roberts! Reszta kobiet także się z nią zgodziła. 

W pierwszej chwili myślałam, że to Julia Roberts - skomentowała fanka. 

Kiedy porównałyśmy zdjęcia obu pań, również przestałyśmy mieć co do tego wątpliwości. Sylwia wygląda jak młodsza siostra amerykańskiej aktorki. Kręcone włosy i duże brązowe oczy w naturalnej oprawie sprawiają, że wygląda prześlicznie!

Źródło: Instagram/Instagram

Czy wy także widzicie to podobieństwo? My taaaak!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 05:37

Nasze propozycje