Poprzedni artykuł: Pamiętacie Isis Gee? Po dawnym wyglądzie wokalistki nie ma śladu - tru... Następny artykuł: Poznajecie tę dziewczynkę? Dzisiaj jest znaną aktorką i gra odważne sc...

Pamiętacie Sylwię Grzeszczak z programu 'Idol'? Ależ ona się zmieniła!

Kobieta,
,
, tagi: Sylwia Grzeszczak
Wokalistka niebawem wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w Katowicach, ale czy pamiętacie ją z innej polsatowskiej produkcji?

Sylwia Grzeszczak, zanim została sławną wokalistką, której przeboje zna cała Polska, próbowała swoich sił m.in. w programie talent show, jakim był "Idol". Miała wtedy 16 lat. Na przesłuchaniach wykonała piosenkę "I Will Always Love You" z repertuaru Whitney Houston. Po jej wykonaniu została poproszona o jeszcze jeden utwór, tyle że w języku polskim. Wtedy wybrała "Małgośkę". Jurorzy nie byli pewni, czy ją przepuścić do kolejnego etapu, ale jednak się udało. Jak widać, dobrze zrobili:)

Polecamy:  Pamiętacie Isis Gee? Po dawnym wyglądzie wokalistki nie ma śladu - trudno ją rozpoznać na ulicy

Piosenki Sylwii Grzeszczak

Teraz utwory Sylwii Grzeszczak zna cała Polska. Chyba nie ma osoby, która by z marszu nie zanuciła choćby "Tamta dziewczyna...". Dzisiaj wokalistka ma 28 lat i jest nazywana divą polskiej muzyki. 

sylwia grzeszczak

Już 31 grudnia będziemy mogli ją usłyszeć na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w Katowicach, której emisja rozpoczyna się o godz. 20 w Telewizji Polsat. 

Polecamy:  Słynny domek w "Last Christmas" naprawdę istnieje - można go wynająć! Ale trochę się zmienił...

Pamiętacie ją jednak z czasów "Idola"?:) Skromna nastolatka, która już wtedy czarowała swoich szerokim uśmiechem i pięknymi włosami. Jesteście ciekawi, jak dawniej wyglądała Sylwia Grzeszczak? Poznalibyście ją?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 16:55

Zobacz także

Nasze propozycje