Poprzedni artykuł: Gorący trend na Instagramie - selfie jeszcze nigdy nie było tak efekto... Następny artykuł: Sephora wspiera kobiece start-upy z branży kosmetycznej!

Syn Pameli Anderson ma już 19 lat! Podobny do sławnej mamy?

Kobieta, , tagi: viral, dzieci gwiazd, pamela anderson
Syn ikony seksu lat 90-tych jest już dorosłym mężczyzną. Myślicie, że mógłby zagrać w najnowszej odsłonie "Słonecznego patrolu"?

Jak wygląda Dylan Jagger, młodszy syn Pameli Anderson? 19-latek robi dziś karierę w modelingu i... w mediach społecznościowych. Ujmijmy to tak: jest na co popatrzeć ;)

Dylan Jagger - syn Pameli Anderson

Dylan, podobnie jak jego starszy brat Brandon Thomas, jest owocem burzliwego związku Pameli i muzyka Tommy'ego Lee. Syn gwiazdy "Słonecznego patrolu" wyrósł na przystojnego mężczyznę, który na początku 2016 roku rozpoczął karierę modela. Ma już na koncie m.in. kampanię promocyjną dla marki Saint Laurent, pojawia się także na wybiegu. Podobnie jak ojciec, interesuje się też muzyką - gra na gitarze, pianinie i perkusji.

19-latek jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 96 tysięcy użytkowników. Pod zdjęciami nie brakuje komentarzy zachwyconych fanów, z których wielu dostrzega w nim duże podobieństwo do Pameli.

Nie da się ukryć, że Dylan ma wszelkie warunki potrzebne do tego, by zrobić wielką karierę. Czy wykorzysta swoją szansę i stanie się równie popularny, jak jego mama?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć Dylana Jaggera - jest podobny do Pameli?

Zobacz też: Mama 12-latki prowadzi jej konto na Instagramie, bo chce, żeby córka została gwiazdą

Źródło zdjęcia głównego: Instagram oraz Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 08:49

Zobacz także

Nasze propozycje