Poprzedni artykuł: Ewa Skibińska z serialu "W głębi lasu" ma nieudolnie powiększone usta? Następny artykuł: Znajdź swoją parę idealną i otul się zapachem. Konkurs!

Mentorka z „Projektu Lady” podarowała synkowi Małgorzaty Rozenek niezwykły prezent

Małgorzata Rozenek-Majdan po narodzeniu synka otrzymała wiele gratulacji od internautów i przyjaciół z show-biznesu. Wśród nich znalazła się również znana z „Projektu Lady” Irena Kamińska-Radomska, która postanowiła ofiarować małemu Heniowi niezwykły prezent. Nawiązuje do imienia chłopca.

Irena Kamińska-Radomska to tylko jedna z nielicznych celebrytek, która oficjalnie pogratulowała swojej programowej koleżance przywitania na świecie upragnionego synka. Mentorka „Projektu Lady” znana z nienagannych manier i przywiązywania ogromnej wagi do savoir-vivre'u, postanowiła jednak pójść o krok dalej i podarować synkowi Małgorzaty Rozenek-Majdan prezent o wyjątkowym znaczeniu.

Synek Małgorzaty Rozenek-Majdan otrzymał od mentorki „Projektu Lady” wyjątkowy prezent

Nie da się ukryć, że długo wyczekiwany synek Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana już od pierwszych minut swojego życia stał się znanym i kochanym przez internautów celebrytą. Najpierw media obiegła wiadomość o narodzinach chłopca, potem dumna mama pochwaliła się pierwszym zdjęciem malucha i wyznała, że ma na imię Henio. To jednak nie wszystko. Celebrytka pokazała też buzię chłopczyka, oraz urocze zdjęcia w towarzystwie jego starszych braci, a także kolejne z pozującym obok Henia dumnym tatą.

Emocje wzbudza nie tylko imię maluszka, czy jego urocza buzia, ale także fakt, że jego rodzice przeszli naprawdę wiele, by wreszcie doczekać się dziecka. Liczne próby in-vitro, a nawet poronienie bliźniaczej ciąży w 11. tygodniu jeszcze bardziej zmotywowały małżonków by starać się o wspólne potomstwo. Nic więc dziwnego, że dla małego Henia zrobią teraz wszystko, by był szczęśliwy. To właśnie dla niego zakochani wyremontowali cały dom, sprawili mu luksusową wyprawkę, kupili dla niego kilka łóżeczek, za co zostali skrytykowani przez internautów, a także wyposażyli go w ekskluzywny wózek za 5 tys. złotych.

Również znana z „Projektu Lady” specjalistka od savoir-vivre'u, Irena Kamińska-Radomska, postanowiła obdarować małego Henia wyjątkowym prezentem. Celebrytka przygotowała dla niego talizman w postaci złotej rybki, która ma spełnić wszystkie życzenia małego Henia.

Mam mały drobiazg dla małego Henia. To mała złota rybka, która będzie jego talizmanem, by jego wszystkie marzenia się spełniły - powiedziała w rozmowie z „Faktem” Irena Kamińska-Radomska.

Co więcej gwiazda TVN nawiązała również do imienia dzidziusia Majdanów podkreślając, że dzięki niemu w przyszłości wyrośnie na silnego i cudownego człowieka.

Henryk to mocne imię, które ma w sobie siłę. Uważam, że takie królewskie imię to dobra wróżba na przyszłość. Jestem pewna, że z takim imieniem trzeci syn Małgosi będzie w przyszłości mocnym, wyjątkowym mężczyzną – podkreśla Irena Kamińska-Radomska w rozmowie z „Faktem”.

Mamy nadzieję, że prezent spodoba się Heniowi, oraz że przyniesie mu dużo szczęścia.

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:11

Nasze propozycje