Poprzedni artykuł: Jak naprawdę odpocząć w wakacje? Następny artykuł: "Kobiety bez wstydu i mężczyzna gotowy na wszystkie"- książka idealna...

Szokująca „spowiedź” Dawida Ozdoby – najlepszego tancerza erotycznego w Polsce

Jego pokazy obejrzały tysiące kobiet na całym świecie. Panie pragną go tak bardzo, że knują intrygi, by zaciągnąć go do łóżka, a mężczyźni z zazdrości są żądni jego krwi. Krążą legendy o tym, z kim był, dla kogo i gdzie tańczył oraz z jakiego powodu wciąż pozostaje singlem. Anna Bogusławska, menedżerka i wieloletnia przyjaciółka Dawida Ozdoby, ujawnia barwne i kontrowersyjne detale z życia najlepszego i najbardziej znanego tzw. polskiego chippendalesa.

Pajac w stringach, pedał, wysmarowany oliwką mięśniak, męska prostytutka – to tylko niektóre z określeń, jakie wielokrotnie czytał o sobie w Internecie Dawid Ozdoba. Mało kto wie, że bycie tancerzem erotycznym oznacza lata ciężkiej pracy, nieprzespanych nocy, morderczych treningów i restrykcyjnych diet. A wszystko po to, by choć na jedną noc, kobiety mogły spotkać, zobaczyć i poczuć ideał męskiego piękna oraz obejrzeć perfekcyjne show. W końcu za to właśnie płacą. Dawid Ozdoba, twórca BadBoys – najbardziej znanej i profesjonalnej grupę tancerzy erotycznych w Polsce, zaprasza Czytelników za kulisy świata, który do dziś owiany był aurą tajemniczości. Książka „Wieczór panieński – cała prawda” powstała na podstawie dzienników tancerza oraz jego rozmów z Anną Bogusławską, w których po raz pierwszy zdradza sekrety tzw. chippendalesów – również te prywatne, przez lata będące tematem tabu.

Dawid Ozdoba otwiera się przed Czytelnikami, jak nigdy dotąd. Opowiada o swoim dzieciństwie, rozwodzie rodziców, młodości spędzonej w Szczecinie opanowanym przez lokalną mafię i gangi. Wspomina zdobycie dwóch tytułów inżynierskich oraz walkę MMA z Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką. Zdradza, jak na początku jego kariery jako tancerza erotycznego reagowali najbliżsi oraz jak jego sukces wzbudził zawiść u rzekomych przyjaciół i przysporzył nowych wrogów. Dawid Ozdoba opisuje trudną drogę, jaką pokonał, aby stać się numerem jeden. Podkreśla, że kocha swoją pracę, która jest dla niego osobistym szczęściem i spełnieniem, ale ukazuje też ciemną stronę swojego sukcesu i przyznaje się do popełnionych błędów, nieraz niosących dramatyczne konsekwencje.

Najważniejsze w życiu Dawida Ozdoby oraz w książce „Wieczór panieński – cała prawda” są oczywiście KOBIETY. Dawid zabiera Czytelników za kulisy szalonych wieczorów panieńskich, po których przychodziły jeszcze bardziej szalone noce – nierzadko spędzane z przyszłą panną młodą, jedną z koleżanek czy też z dwiema… Nie brakuje pobudzających wyobraźnię opisów scen seksu w różnych konfiguracjach, a nawet orgii.

Przesłoniłem jej oczy opaską; od tej pory pozostawała zdana na wszystkie inne zmysły, poza wzrokiem. Ująłem jej dłoń, opuszkami jej palców dotknąłem swoich ust. Powoli zsunąłem je niżej. A ona dotykała mojego ciała: klatki piersiowej, brzucha, aż dotarła do niego, w pełnej gotowości, czekającego na pieszczoty.

Jednak autor ujawnia także swoją wrażliwą stronę, wspomina utracone miłości i nieudane związki. Dawid nie boi się przyznać, że samotność bywa upiorna i że jego największym marzeniem jest odnalezienie tej idealnej drugiej połowy.

- Czy Dawid Ozdoba ma swoją sekstaśmę?
- Jak na pokazach tańca erotycznego bawią się Polki, Litwinki, Brytyjki, a jak Niemki?
- Czy lekarz ortopeda lub były strażnik miejski może być dobrym tancerzem erotycznym?
- Jak wygrana w programie telewizyjnym „Amazonki” zmieniły życie Dawida?
- Koka, marycha, dropsy… Jak używki wpływały na Dawida?
- Jakie są najbardziej szokujące zwierzenia kobiet podczas wieczorów panieńskich?
- Do czego są zdolni zazdrośni o swoje kobiety mężczyźni?
- Dlaczego najlepszą zemstą na wrogu jest seks z jego kobietą?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które chcielibyście zadać, ale być może się boicie, można znaleźć w książce „Wieczór panieński – cała prawda”.

Zobaczcie także:  Książki o modzie, które naprawdę warto przeczytać

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:58

Zobacz także

Nasze propozycje