Poprzedni artykuł: George Michael ukrywał to przez całe życie. Jego sekrety naprawdę nas... Następny artykuł: Oni przesadzili z solarium i samoopalaczem! Zobaczcie największe wpadk...

Ma wysportowane ciało i płaski brzuch. Ale kiedy przychodzą TE dni, wygląda tak, jakby była… w ciąży!

Kobieta, , tagi: miesiączka
Malin Olofsson pokazała, jak zmienia się jej ciało, kiedy ma PMS. Macie tak samo?

Życie tej kobiety diametralnie zmieniło się, gdy wygrała walkę z anoreksją. Zaczęła nie tylko zdrowo jeść, ale również ćwiczyć. Zakochała się w podnoszeniu ciężarów i dzięki nowej pasji na nowo zyskała pewność siebie. Teraz może się pochwalić pięknie zarysowanymi mięśniami, a przede wszystkim płaskim, ale równie dobrze wytrenowanym brzuchem.

Cozy day ❄️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MALIN (@malinxolofsson)

Ale cała magia i wysiłek Malin znikają na kilka dni w miesiącu, kiedy ta zmaga się z dolegliwościami związanymi z miesiączką... Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło niemałe zainteresowanie wśród jej fanów. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy, polubień i... gratulacji.

Zobacz także: Kubeczki menstruacyjne mają sporą konkurencję. Poznajcie... okresowe majtki! Jak działają?

A to wszystko przez wzdęty brzuch, który wygląda tak, jakby Olofsson miała niebawem urodzić.

Hey guys, let's be real for a moment. No, I'm not pregnant, and no, this is not a food-baby ❌ This is how pms looks like for me, and many other women. And it's nothing to be ashamed of. It is simply water retention and yes, it is really uncomfortable. But you know what makes it even more uncomfortable? -walking around hating your body because of it. There are already a lot of hormones effecting your mental state in quite a difficult matter, and during this period many of us need some extra self-care and gentleness. Trying to fight your physical body and how it appears during this time will not be a good idea since you're already more sensitive to physical neglect and self-loathing. It is really important that you learn to love yourself no matter how your body looks/how you perceive it - 'cause your body's shape/size/form will not be a constant factor. And this is what I look like for at least one week a month. And that is many weeks in a lifetime. So, I wanted to show you this - to show you that it is ok, that no one looks like the pictures they post on instagram at all times. We choose to show others what we are proud of - but I think it is important to be proud of the totality of you - to learn to be proud of you, no matter what your body looks like. Thanks for your support, love you guys

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MALIN (@malinxolofsson)

W podpisie do zdjęcia możemy przeczytać:

Nie, nie jestem w ciąży i nie jest to również ciąża spożywcza. Tak właśnie wygląda PMS u mnie oraz większości kobiet. I nie ma się czego wstydzić. To po prostu efekt zatrzymania się wody w organizmie i tak, jest to bardzo uciążliwe. Ale wiesz co jest jeszcze bardziej niewygodne? Wysłuchiwanie negatywnych komentarzy na temat swojego ciała. Jest wiele hormonów, które wpływają na psychikę w niedobry sposób, a w trakcie miesiączki każda z nas potrzebuje dodatkowego wsparcia i uprzejmości. (…) To bardzo ważne, aby nauczyć się kochać siebie bez względu na to, jak wygląda nasze ciało lub jak je same widzimy – dlatego, że kształt/rozmiar/forma nie są stałe. A tak właśnie wyglądam ja przez co najmniej tydzień każdego miesiąca. A to bardzo wiele tygodni w ciągu całego życia. Dlatego więc chciałam Wam to pokazać. (…)

A nam to podejście bardzo się podoba! Bo nawet jeśli kobiety nie zawsze podczas tych trudnych dni są tak wzdęte, to na pewno się tak czują ;).
A wy jak macie?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:02

Zobacz także

Nasze propozycje