Poprzedni artykuł: Aktorka wyrzucona z serialu "Na dobre i na złe"! Taką decyzję podjął p... Następny artykuł: Nie zgadniecie, co w tym roku dostaną gwiazdy nominowane do Oscarów! W...

Co za odważne zdjęcie... Tamara Arciuch pokazała się w bikini zaledwie 3 miesiące po porodzie!

Kobieta,
,
, tagi: Tamara Arciuch, figura gwiazd
Aktorka niedawno po raz kolejny została mamą, a już wróciła do świetnej formy! Zdjęciem jej figury pochwalił się Bartek Kasprzykowski. Czy nie jest za odważne?

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski obecnie wychowują trójkę dzieci. Ich córka Nadia przyszła na świat zaledwie 3 miesiące temu. Aktorzy podkreślali, że najbliższe tygodnie chcą poświęcić rodzinie. Zobaczcie: Tamara Arciuch pierwszy raz pokazała zdjęcie córeczki!

Jak widać, para znajduje także czas na własne przyjemności. Bartek Kasprzykowski pokazał na swoim Instagramie materiał z basenu, na którym Tamara Arciuch prezentuje się w... stroju kąpielowym! Zaskakujący jest fakt, że po ciążowym brzuchu prawie nie ma śladu! Trochę dziwi nas podpis: "Mój pączek z wody";)

Mój pączek z wody!

Post udostępniony przez Bartek KasprzykowskiOficjalnie (@kasprzykowskibartek)

W jaki sposób Tamara Arciuch tak szybko wróciła do nienagannej figury? Aktorka w ciąży ponoć przytyła jedynie 6 kilogramów, a niedługo po porodzie zaczęła dużo spacerować i uprawiać marszobiegi. To jednak nie koniec. Wykonuje także specjalny zestaw ćwiczeń mający na celu wzmocnienie mięśni, który opracowała dla niej trenerka Agnieszka Szczepaniak. 

Co sądzicie o figurze Tamary Arciuch?

Polecamy także:  Bardzo chuda Angelina Jolie? Nie uwierzycie, co aktorka je! Zobaczcie ten filmik...

 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 06:39

Zobacz także

Nasze propozycje