Poprzedni artykuł: Demi Lovato pokazała cellulit na udach. To jej pierwsze zdjęcie w biki... Następny artykuł: Czy Ula Chincz jest w ciąży? To dramatyczne wideo powinien obejrzeć ka...

Tamara Subbotko z „Top model” wzięła ślub! Zobaczcie suknię ślubną

Kobieta, , tagi: Top Model, ślub gwiazdy
Tamara Subbotko z 3. edycji „Top Model” powiedziała sakramentalne „tak”. Zobaczcie jej zdjęcie z sesji ślubnej. Pasuje jej ta suknia?

Tamara Subbotko wzięła ślub! 24-letnia modelka zasłynęła dzięki TVN-owskiemu show „Top model. Zostań  modelką”, do którego zgłosiła się jako niepewna siebie 18-latka. Dziewczyna dała poznać się widzom jako pracowita i niezwykle fotogeniczna osoba, które już w pierwszym odcinku boot campu wygrała zadanie i szturmem przeszła do kolejnego etapu programu. Choć Subbotko nie dostała się do finału „Top model” i ostatecznie udało jej się zająć 5. miejsce, wciąż pracuje w zawodzie modelki i często pojawia się na wybiegach oraz bierze udział w licznych sesjach, czym chwali się na swoim instagramowym koncie. To właśnie za sprawą Instagrama gwiazda „Top model” postanowiła podzielić się z fanami radosną nowiną i ogłosić, że ona i jej ukochany, Jan Paweł Trzaska, powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Tamara Subbotko z „Top model” wzięła ślub

Na początku tego roku Tamara Subbotko została szczęśliwą mamą swojego pierworodnego synka Franciszka, o czym poinformowała wszystkich za pośrednictwem instagramowego konta. Teraz za pośrednictwem Instagrama gwiazda 3. edycji „Top model” zaserwowała swoim fanom kolejną szczęśliwą nowinę. Subbotko i jej partner, Jan Paweł Trzaska, wzięli ślub.

Jest i ON! Mój najnowszy i jedyny mąż – podpisała fotografię Subbotko.

Nie trzeba było długo czekać, by profil modelki zalała fala gratulacji zachwyconych fanów.

Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Wyglądacie obłędnie – komentuje jedna z fanek.

OMG! Moje robaczki, wszystkiego najlepszego! – dodaje inna.

Kim jest mąż Tamary Subbotko?

Jan Paweł Trzaska to 36-letni wzięty operator filmowy i oświetleniowiec, który pracował na planach takich produkcji jak „Kryminalni”, „Ostra randka”, „Hel”, czy „Gabriel”. Para spotyka się ze sobą od 2017 roku.

Gratulujemy młodej parze.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:17

Nasze propozycje