Poprzedni artykuł: Filmy na walentynki, przy których zapłaczesz i poczujesz dreszcz podni... Następny artykuł: Blanka Lipińska doznała kontuzji... Nie czuje dwóch palców u stóp

Kto będzie Justyną Żyłą nowego „Tańca z gwiazdami”? „Ma drewniane ruchy”

11. odsłona „Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Jak się okazuje nie wszystkim uczestnikom podczas treningów idzie wyśmienicie. Komu tym razem przypadnie rola Justyny Żyły tej edycji?

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” jeszcze się nie rozpoczęła, a już wzbudza wiele emocji. Najpierw wielkim zaskoczeniem był dla wszystkich udział Julii Wieniawy w tanecznym show Polsatu, która nie tylko wynegocjowała znacznie większą stawkę niż pozostali uczestnicy, ale też uznawana jest za główną pretendentkę do wygrania Kryształowej Kuli. Kolejnym zaskoczeniem okazał się fakt, że w show wystąpią zwycięzcy innego programu stacji – Mikołaj Jędruszczak oraz Sylwia Madeńska, którzy zdobyli popularność dzięki kontrowersyjnemu show „Love Island”.

Zdjęcie: ONS

Późniejsze doniesienia związane z produkcją jeszcze bardziej podkręciły atmosferę. Zaledwie kilkanaście godzin temu jedna z najsurowszych jurorek „Tańca z gwiazdami” – Iwona Pavlović – postanowiła nieco ocieplić swój wizerunek i zrezygnowała z charakterystycznych dla siebie kruczoczarnych włosów na rzecz nordyckiego blondu, co spotkało się z niezwykle pozytywną reakcją fanów. Teraz na światło dzienne wychodzą kolejne smaczki związane z najnowszą edycją „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jak się okazuje nie wszystkim uczestnikom podczas idzie wyśmienicie podczas treningów, a wręcz przeciwnie! Jeden z nich może podzielić los Justyny Żyły i zostać okrzyknięty najgorszym tancerzem edycji. O kogo chodzi?

Kto podzieli los Justyny Żyły w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”?

Kto okaże się najgorszym tancerzem 11. edycji „Tańca z gwiazdami”? Jak potwierdza osoba z produkcji tanecznego show Polsatu, najgorzej idzie panom, a konkretnie Mikołajowi Jędruszczakowi, który w programie wystąpi w towarzystwie swojej ukochanej, Sylwii Madeńskiej.

Mikołaj nie radzi sobie zbyt dobrze, choć Sylwia robi co w jej mocy. Jest świetną tancerką, zdaje sobie sprawę, że to na niej będzie spoczywał ciężar w każdym tańcu, ale nie zrobi przecież wszystkiego-  - donosi serwisowi „Plotek.pl” informator z otoczenia gwiazd występujących w „Tańcu z gwiazdami”. Mikołaj ma drewniane ruchy, w dodatku słabo znosi krytykę i uważa, że i tak świetnie się prezentuje. Sylwia boi się, że odpadną od razu na starcie programu, a liczyła, że będzie on dla niej przepustką do kariery – dodaje.

Mamy nadzieję, że Mikołajowi, dzięki determinacji i świetnej kondycji fizycznej, uda się opanować taneczne kroki, a jego taniec, w przeciwieństwie do tego jaki zaprezentowała w jednym z odcinków Justyna Żyła, nie będzie porównany do „tańca przedszkolaka”.

Za wszystkich uczestników „Tańca z gwiazdami” trzymamy mocno kciuki i z niecierpliwością wyczekujemy pierwszego odcinka show. Przypominamy, że nowa edycja tanecznego programu Polsatu z udziałem gwiazd rusza już 6. marca i będzie emitowana w piątki o godz. 20:05 na antenie Polsatu.  

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 22:40

Nasze propozycje