Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy oficjalnie pokazała nowego chłop... Następny artykuł: Kochasz szpilki i wszyscy mówią, że to przez nie bolą Cię kolana? Pozn...

Dakota Johnson ma nowy tatuaż. Takiego wzoru nikt się nie spodziewał

Na dużym ekranie, Dakota musi ukrywać swoje tatuaże, ale wiadomo, że poza nim jej ciało zdobią trwałe rysunki. Właśnie dorobiła kolejny.

Dakota Johnson zrobiła sobie tatuaż. Nie jest on pierwszy na jej ciele. Ma ich już kilka i nie z każdego jest zadowolona, ale żadnego nie usuwa. Niektórzy mówią, że tatuowanie ciała potrafi wciągać. Widać Dakota też jest tego zdania. Niedawno na Instagramie opublikowano zdjęcie kolejnego tatuażu, który zdobi rękę aktorki. 

Polecamy:  Najnowszy trend w medycynie estetycznej to upodabnianie się do... Melanii i Ivanki Trump!

Nowy tatuaż Dakoty Johnson

Tatuaż wykonany przez dr Woo to kwiatek, którego płatki opadają. Jego forma jest nawiązaniem do dzieł ekspresjonistycznego artysty, Egona Schiele, który za pomocą swoich prac doskonale oddawał m.in. cierpienie, tęsknotę i niepokój.

Dakota sama mówi o swoim nowym tatuażu, że kwiatek nie jest idealny, ale to nadal kwiat, tak jak ona. Niektórzy zastanawiają się, czy aby ten tatuaż nie jest symbolem emocji, które obecnie przeżywa aktorka. Ostatnio głośno było np. o jej nieporozumieniach z Jamiem Dornanem. Zobaczcie:  To koniec przyjaźni Dakoty Johnson i Jamiego Dornana? Aktorzy pokłócili się na planie...

Jak wam się podoba jej nowy tatuaż?

A lil #egonschiele for @dakotajohnson "it's a lil fucked up, but it's still a flower, like me" ✨

Post udostępniony przez Doctor Woo (@_dr_woo_)

Polecamy:  Bliscy wspominają Anię Przybylską w jej biografii. Kolejne tajemnice są ujawniane

Źródło zdjęć: EastNews/ ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:41

Zobacz także

Nasze propozycje