Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa pierwszy raz komentuje rozstanie: "Z Antkiem się przyja... Następny artykuł: Młodziutka gwiazda TVN urodziła! Ewa Niespodziana z "Top Model" został...

Okrutnie ukarała niewiernego męża. Do końca życia będzie miał kompromitujący tatuaż!

Kobieta, , tagi: tatuaże wzory, zdrada
Jak ukarać niewiernego męża? Ten mężczyzna został zmuszony do bolesnego zabiegu. Już zawsze będzie nosił piętno zdrady...

Pewnego dnia w salonie tatuażu, w którym pracuje tatuażysta Jorge, zjawił się mężczyzna, który zdawał się być zawstydzony, ale jednocześnie zdeterminowany do wykonania nietypowego "malunku" na ciele. Jak się okazało, zdradził on żonę i na przeprosiny postanowił wykonać sobie na klatce piersiowej duży tatuaż, który brzmiał jak wyznanie winy. Tatuażysta kilkakrotnie pytał go, czy aby na pewno jest na to zdecydowany, ale ten stwierdził, że zniszczył swój związek i musi to naprawić.

Tatuaż niewiernego męża

Niewierny mąż poprosił o wytatuowanie sobie na klatce piersiowej i brzuchu wyznania:

Ja, Jose L. Torres, zrobiłem ten tatuaż dobrowolnie 2 stycznia 2019 roku, aby móc odzyskać zaufanie żony, której przysporzyłem w trakcie naszego małżeństwa wiele bólu i cierpienia. Jestem kłamcą, zdrajcą, manipulatorem, oszustem, miłośnikiem prostytutek, jestem nieuczciwy i lekceważący.

Jorge postanowił podzielić się w sieci swoim nietypowym "dziełem". Jak można się spodziewać, zdjęcie stało się viralem. Internauci zwrócili uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze tatuaż został wykonany w języku angielskim z błędami: "deciever" - deceiver oraz "disrespectul" - disrespectful. Co ważne, tatuażysta sam nie był świadom tych błędów, dopóki nie zwrócono mu na nie uwagi w komentarzach. Angielski jest jego drugim językiem i dlatego też tak dokładnie dopytywał się klienta, czy jest zdecydowany akurat na tak brzmiące słowa.

Po drugie, zaczęto się zastanawiać, czy aby takie wyznanie winy jest dobre dla samej żony, która ilekroć jej mąż zdejmie koszulkę, będzie sobie przypominała o tym, co jej zrobił. W dodatku będzie się wstydziła pojawić z nim np. na plaży. W przypadku (nieuchronnego?) rozwodu mężczyźnie będzie bardzo trudno znaleźć partnerkę, która zaakceptowałaby nietypowy napis. Niektórzy więc radzą Torresowi już zacząć zbierać pieniądze na laserowe usuwanie tatuażu

Pojawia się też pytanie, skąd pomysł na tego typu pokutę. Nam to przypomina scenę z "Dziewczyny z tatuażem", gdzie Lisbeth mści się na swoim kuratorze, który ją wykorzystał seksualnie. Jej oprawca został naznaczony tatuażem z napisem "Jestem sadystyczną świnią, dupkiem i gwałcicielem". 

Na naszym forum niejednokrotnie już pojawiał się temat zdrad, np. w kontekście tego, czy jeżeli wiemy, że ktoś jest zdradzany, to powinno się mu o tym powiedzieć. Co o tym sądzicie? 

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:10

Zobacz także

Nasze propozycje