Poprzedni artykuł: Pamiętacie Beti, siostrę BrzydUli? Dzisiaj ma 17 lat i jest nie do poz... Następny artykuł: Doda zatrzymana przez policję! Prokuratura chce jej postawić zarzuty!

Takich tatuaży i naklejek jeszcze nie było. Teraz są widoczne w trójwymiarze i towarzyszy im muzyka!

Kobieta,
Zastanawiacie się nad dodatkiem do prezentu świątecznego? Kiedy zobaczycie te tatuaże i naklejki, nie będziecie mieli wątpliwości.

Naklejki dla dzieci wcale nie muszą być nudne. Te magiczne obrazki sprawią radość nawet dorosłej osobie:) Magiczne Naklejki to 9 świątecznych nalepek do dekoracji domu, na prezenty i karty pocztowe. Po pobraniu darmowej aplikacji Tap2C (dostępnej w Google Play i Apple App Store), jej otwarciu i następnie skierowaniu kamery smartfona na przyklejoną naklejkę, postaci na ekranie widoczne są w trójwymiarze, poruszają się i towarzyszy im świąteczna muzyka.

Z kolei Magiczne Tatuaże to naklejki na ciało, które również ożywają po skierowaniu na nich smartfona, na którym została uruchomiona specjalna aplikacja Tap2C. 

Magiczne Tatuaże są dostępne w sprzedaży od 21 listopada do 31 grudnia 2017 roku na wyłączność w sklepach Żabka oraz Freshmarket. Magiczne Naklejki są na rynku od 28 listopada 2017 i również pozostaną w sieci do końca roku. Dostępne będą w całej Polsce w salonikach prasowych, Empiku i wybranych sieciach handlowych. Cena obu produktów wynosi 9,99 zł. Za ich dystrybucję odpowiadają głównie firmy Kolporter i Ruch.

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 07:57

Zobacz także

Nasze propozycje