Poprzedni artykuł: Dziś Dzień Chłopaka! Oto nasze propozycje prezentów LAST MINUTE Następny artykuł: Chcesz mieć matowy manicure? Użyj top coatu!

Niesamowite tatuaże, które zakrywają... blizny!

Zastanawiacie się nad tatuażem, ponieważ są one modne, Wasi znajomi je noszą, albo po prostu Wam się podobają? A może chcecie w ten sposób upamiętnić jakieś ważne wydarzenie w życiu? Niektórzy za pomocą tatuażu właśnie zapominają o trudnych przejściach. Zobaczcie, jak tatuaże zakrywają blizny.

Co sądzicie o bliznach? Niektórzy je lubią, a inni nienawidzą. Choć często powstają na skutek zabiegów chirurgicznych, które pomagają polepszyć stan zdrowia, a nierzadko nawet uratować życie, to jednak nie zawsze chcemy o nich pamiętać. 

Zobaczcie także:  Zainspiruj się! 20 propozycji na tatuaże dla par

W celu zakrycia nieprzyjemnych wspomnień wyrytych na ciele, wiele osób decyduje się na wykonanie na nich... tatuażu! Blizny mogą stać się częścią niesamowitego dzieła sztuki, lub zostać zupełnie pokryte tuszem. 
Najbardziej zaskakujące i robiące wrażenie są tatuaże na biuście, na które często decydują się kobiety, które borykały się z rakiem piersi i były zmuszone do poddania się licznym zbiegom. 

Zobaczcie tatuaże, które pokrywają nieestetyczne blizny. Jak Wam się podoba taki sposób "rozprawienia się" z przeszłością? Zapoznajcie się ze zdjęciami w naszej galerii. 

Polecamy także:  Tatuaż zamiast operacji plastycznej 

Foto:  Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 17:09

Zobacz także

Nasze propozycje