Poprzedni artykuł: Wyniki Konkursu: Pozwól się zabrać do Świata Przyjemności Bueno! Następny artykuł: Najlepsze kobiece cytaty z naszego Facebooka

Te kobiety pokazują, że odmienność także jest piękna

Wydaje się wam, że piękne jest tylko to, czemu nie można zarzucić żadnych niedoskonałości? Otóż nie. Najlepiej to widać na przykładzie kobiet, które borykają się m.in. z nieuleczalnymi chorobami, a jednak kochają je miliony.

Niektórym kobietom wydaje się, że życie nie ma sensu, kiedy w ich wyglądzie zachodzi duża zmiana, np. stracą kończynę, czy przyjdzie im borykać się z dużą zmianą na ciele. Okazuje się jednak, że przecież to nie koniec świata, a to, co uznają za swoją wadę, może się okazać po prostu znakiem szczególnym, który je wyróżni.

Zobacz także:  Celebrują niedoskonałość. Internautki przeciwko presji na Instagramie

W "wielkim świecie" nie brakuje osób, które borykają się z ciężkimi przypadłościami, lecz te, czasem wręcz pomogły im w karierze. Np. Chantelle Brown-Young cierpi na problemy z pigmentacją skóry odkąd skończyła 3 lata. Udało jej się jednak udowodnić, że nie jest gorsza od innych, a wręcz przeciwnie. Podobnie rzecz się ma z Victorią Modesta, która straciła nogę, ale na pewno nie utraciła pewności siebie. Swoją wartość udowodniła także Jamie Brewer, która to pomimo tego, że ma zespół Downa, stała się sławną modelką i aktorką.

Przykładów takich kobiet jest więcej.

Zobacz także:  Nowe ikony stylu: Zendaya Coleman

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 06:24

Zobacz także

Nasze propozycje