Poprzedni artykuł: Doda przerywa milczenie, by ogłosić kolejną stratę: 'Dodatkowy pocisk... Następny artykuł: Pamiętacie siostrę Bożenkę z 'Na dobre i na złe'? Zobaczcie, jak dziś...

Te recenzje pomagają upolować ciekawe kosmetyki! Recenzentka czerwca 2018 wybrana!

Kobieta, , tagi: kwc, recenzentki, konkurs
"Kupiłam dzięki recenzjom na Wizaz.pl" - uwielbiamy, kiedy tak zaczynacie swoje recenzje kosmetyków! KWC od lat pomaga wybrać najlepsze i najbardziej trafione kosmetyki - to możliwe dzięki Waszym rzetelnym i szczerym recenzjom! Dziękujemy! Tradycyjnie wybraliśmy Recenzentkę Miesiąca, do której trafi pudełko pełne kosmetycznych hitów. Zobaczcie, kto nią został w czerwcu 2018!

W tym miesiącu wybór był niezwykle trudny. W pierwszej dziesiątce najaktywniejszych recenzentek na KWC znalazło się kilka Wizażanek, które naprawdę zasługują na wyróżnienie tytułem Recenzentki Miesiąca. Interesujące opinie ze zdjęciami, rzetelne i przydatne oceny kosmetyków oraz osobiste ciekawostki sprawiały, że recenzje czyta się świetnie! Są prawdziwą skarbnica wiedzy o kosmetykach.

Pisze fantastyczne recenzje i zgarnia pudełko

Recenzentką Czerwca zostaje MoniaPasi! Wkłada w recenzje bardzo dużo serca i pracy, dzięki czemu świetnie się je czyta. Jej rzetelne i uczciwe opinie o produktach wzbogacone są zdjęciami. MoniaPasi w rankingu najaktywniejszych recenzentek znalazła się już wcześniej, dlatego jury z przyjemnością docenia jej zaangażowanie w rozwój katalogu KWC.

A to pudełko pełne kosmetyków, które będzie miała okazje przetestować Recenzentka Czerwca:

Kochasz kosmetyki? Mamy coś dla Ciebie!

Jeśli tez chcesz zostać Recenzentką Miesiąca, bądź aktywna na KWC, pisz szczere, prawdziwe recenzje, dodawaj nowe kosmetyki, rób zdjęcia ocenianym produktom i doceniaj inne recenzentki. Co miesiąc wybieramy 1 z 10 najaktywniejszych recenzentek i nagradzamy pudełkiem z hitami i nowościami kosmetycznymi!

Kochasz testować kosmetyki? Czekamy na Ciebie w Klubie Recenzentki! Dołącz już dziś i czekaj na wiadomości z zaproszeniem do testu lub śledź informacje o testach na stronie Klubu!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 00:38

Zobacz także

Nasze propozycje