Poprzedni artykuł: Pamiętacie Olę Żuraw z 'Top Model'? Zobaczcie, jak się zmieniła! Następny artykuł: Agnieszka Dygant na zdjęciu sprzed 30 lat - co za fryzura! A obok niej...

Te recenzje są świetne - najlepsza recenzentka października zgarnia pudło pełne kosmetyków

Kobieta, , tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Dzięki niej łatwiej będzie podjąć kilka decyzji o zakupie kosmetyku - zobacz dlaczego nagrodziliśmy recenzentkę października świetnym pudełkiem pełnym kosmetycznych nowości i hitów!

W październiku dodaliście do KWC aż 945 nowych produktów i napisaliście 11237 recenzji. Tradycyjnie jury wybrało jedną z 10-ciu najaktywniejszych recenzentek i nagrodziło ją pudełkiem pełnym kosmetycznych nowości i hitów rynkowych.

Recenzentka Października zostaje Flexi_88 - jej recenzje są bardzo szczegółowe, dokładnie opisują wady i zalety kosmetyków. Laureatka w swoich ocenach przemyca dużo istotnych informacji na temat produktów, których używała, dzięki czemu recenzje są niezwykle pomocne dla osób, które są niezdecydowane na zakup. Gratulujemy!

Recenzentka Października zgarnia pudło pełne kosmetyków

Co zrobić, żeby zgarnąć pudło pełne nowości i hitów?

  • Bądź aktywna w Kosmetyku Wszech Czasów – recenzuj, dodawaj nowe produkty, które wypróbowałaś, ale nie ma ich jeszcze w katalogu
  • Pisz rzetelne, szczere recenzje – tylko takie mają szansę na uznanie
  • Dodawaj zdjęcia produktów do recenzji – są wtedy bardziej atrakcyjne

Lubisz testować kosmetyki?

Koniecznie zgłoś się do Klubu Recenzentki  https://wizaz.pl/kosmetyki/klub-recenzentki/ i zyskaj możliwość testowania nowych kosmetyków zupełnie za darmo. Czekamy na Ciebie! 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:21

Zobacz także

Nasze propozycje