Poprzedni artykuł: Pamiętacie małą Ruthie z serialu 'Siódme niebo'? Grająca ją aktorka ba... Następny artykuł: Renata Kaczoruk pokazała się zupełnie naga? Fani: "Pani Renato chylę c...

Meghan i Harry postawili przyjaciołom ultimatum. Sprawdź, czego im zabraniają?

Wiemy, czego absolutnie nie mogą zrobić przyjaciele książęcej pary. Złamanie tej zasady niesie za sobą surowe konsekwencje.

Odkąd Meghan Markle stała się członkiem rodziny królewskiej, media śledzą niemal każdy jej krok skrzętnie dopatrując się na pozór niewinnych, lecz łamiących protokół królewski wpadek, jak trzymanie dłoni w kieszeniach, czy zakładanie sukienek odkrywających ramiona. I choć wydawać by się mogło, że zarówno księżna, jak i jej mąż przyzwyczajeni są do obecności w mediach, to okazuje się, że Harry naprawdę zaczyna się niepokoić o swoją ukochaną. Medialna nagonka na Meghan ze strony rodziny jej ojca oraz publiczne wywlekanie brudów sprzed lat sprawiło, że książę Harry postanowił podjąć bardzo drastyczne kroki.

Czego Meghan i Harry zakazują swoim przyjaciołom?

Szum wokół księżnej Meghan ewidentnie niepokoi nie tylko samą koronę, ale również zaczął doskwierać także Harry’emu.

Martwi się, że histeria wokół Meghan przybiera zbyt znajomy obrót i chce, żeby to wreszcie nieco się uspokoiło – komentuje Katie Nicholl, królewska korespondentka Vanity Fair.

By uchronić ukochaną przed nadmiernym zainteresowaniem mediów i nękaniu jej przez tabloidy, w tak okrutny sposób, w jaki była nękana księżna Diana, Harry postawił swoim znajomym ultimatum i razem z żoną zabronił im rozmawiać z prasą na temat książęcej pary.

Postawili swoim znajomym twarde ultimatum. Mają respektować umowne milczenie. Rozmawiasz z prasą – wylatujesz. Harry nigdy nie przejmował się tym, co pisano na jego temat. Zawsze mówił, że to stek bzdur, ale jest bardzo opiekuńczy w stosunku do Meghan i przeszedł do defensywy – dodaje Nicholl.

Wygląda również na to, że także rodzina królewska podjęła dodatkowe środki ostrożności odsuwając dziennikarzy od Meghan, co potwierdza na swoim Twitterze królewski reporter Expressu, Richard Palmer.

Dziennikarze są trzymani dalej od Meghan, niż przed jej ślubem – podkreśla Palmer. Oznacza to, że nie możemy usłyszeć tego, co mówi, więc tak jak w przypadku Kate, pozostaje nam jedynie opisywanie tego, co nosiła i jak wyglądała – dodaje.

Uważacie, że para podjęła słuszne kroki? Czy taki zakaz wystarczy, by uchronić Meghan przed tabloidami?

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 15:55

Nasze propozycje