Poprzedni artykuł: Pamiętacie tego przystojniaka z "Titanica"? Nie uwierzycie, jak wygląd... Następny artykuł: Premiera idealna na lato: Valerian i miasto tysiąca planet

Tego księżna Kate i książę William zabraniają swoim dzieciom! Chodzi o...

Nie słodycze, telewizja ani chodzenie późno spać - Kate i William nie pozwalają swoim dzieciom na...

Czy jest coś, czego nie znajdziecie w domu księżnej Kate i księcia Williama? Mogłoby się wydawać, że komu jak komu, ale tej rodzinie z pewnością niczego nie brakuje. To prawda, ale jest jeden przedmiot, którego z własnej woli nie zamierzają wpuszczać za próg. To kwestia... wychowania.

Jakiego przedmiotu nie znajdziecie w domu Kate i Williama?

Choć życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej raczej trudno porównywać do egzystencji "zwykłych" śmiertelników, czasem na jaw wychodzą zaskakujące podobieństwa. Księżna Kate np. lubi samodzielnie wykonywać makijaż i przeważnie rezygnuje z pomocy wizażystki (nawet w dniu własnego ślubu). W książęcej rodzinie nic się też nie zmarnuje - podczas ich niedawnej wizyty w Polsce, mała księżniczka Charlotte miała na sobie buciki po wujku Harrym z 1986 roku. Całkiem "zwyczajne" wydaje się być też wychowanie, jakie dziewczynka i brat odbierają w rodzinnym domu.

Kate i William bardzo dbają o to, by ich dzieci miały możliwie jak najnormalniejsze dzieciństwo. Jak wszyscy rodzice, wprowadzają też do swojego domu pewne zasady, od których nie ma odstępstwa. Jedną z nich jest całkowity zakaz... używania tabletów. Właśnie tak - jak donoszą zagraniczne media, książęta wolą zachęcać swoje dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu i korzystania z wyobraźni, zamiast wpatrywania się w szklane ekrany. Z tego powodu w ich posiadłości nie ma miejsca dla najmniejszego iPada.

Rzeczywiście, w obecnych realiach, gdy już kilkulatki mają swoje własne smartfony, a jednym ze "standardów komunijnych" do niedawna była konsola do gier, coraz częściej mówi się o uzależnieniu od technologii i problemach z funkcjonowaniem w realnym świecie wśród dzieci i młodzieży. Obawy Kate i Williama wydają się uzasadnione, a ich decyzja bardzo racjonalna.

Zobacz też: Księżna Kate w najpiękniejszej sukience z odkrytymi ramionami, jaką można sobie wyobrazić

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 maja 2019, 05:42

Zobacz także

Nasze propozycje