Poprzedni artykuł: Uchwyć piękno nóg na zdjęciu Następny artykuł: Konkurs Philips WYNIKI

Wizaż.pl testuje żelazko Philips PerfectCare Silence!

Kobieta, , tagi: Philips, żelazko Philips, perfect care silence
Redakcja Wizaż.pl postanowiła przetestować żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Silence. Poznajcie nasze wrażenia!

Czym kierujecie się kupując nowe ubrania? My nie tylko modą i potrzebami naszej szafy – w sklepach często szukamy takich stylizacji, które po prostu... nie wymagają prasowania. Tak... Nie lubimy tej czynności! I szczerze skrupulatne rozprasowywanie zagnieceń na delikatnych tkaninach nie jest naszą mocną stroną. A szkoda, bo zwłaszcza latem, zwiewne sukienki, luźne koszule i przewiewne spódniczki zdecydowanie lepiej prezentują się po "ingerencji" żelazka.

żelazko Philips

Kiedy usłyszałyśmy o rewolucji w prasowaniu z żelazkiem Philips PerfectCare Silence, pomyślałyśmy niemożliwe, to byłoby zbyt piękne! I jak to my  postanowiłyśmy sprawdzić, na czym polega wyjątkowość tego urządzenia. Wszystkie cztery: Ania, Magda, Kasia i Ania, mamy jedną opinię po testowaniu WOW!

To żelazko zasługuje na ocenę celującą! Dlaczego? Oto sześć naszych argumentów:

1. Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Silence nie wymaga ustawienia temperatury – posiada optymalne ustawienie temperatury bezpieczne dla wszystkich tkanin.Dzięki temu nie ma możliwości, żeby zniszczyć ubranie.

Co więcej, rozgrzane żelazko można pozostawić w pozycji poziomej na prasowanym ubraniu – nie spali ani ubrania, ani deski. Nie dowierzałyśmy, więc... każda z nas testowała żelazko pozostawiając je na ubraniu przez kilka minut. Ania nawet odważyła się poddać tej próbie swój ulubiony t-shirt z nadrukiem – jedyny efekt, jaki zaobserwowała to idealnie gładki materiał i ani śladu uszkodzeń!

2. Super skuteczny generator pary sprawia, że nawet bardzo uporczywe zagniecenia stają się łatwe do rozprasowania. Wystarczy jedno pociągnięcie, by osiągnąć doskonałe rezultaty! Wszystko to dzięki ogromnej mocy pary.

3. Żelazko Philips PerfectCare Silence to najcichsze żelazko na świecie! Naprawdę! Choć generator pary działa "pełną parą" robi to w wyjątkowo delikatny i cichy sposób tak, że prasowanie może uprzyjemnić nam muzyka czy oglądanie telewizji. Świetna sprawa! :)

4. Możliwość prasowania w pionieto genialna funkcja, dzięki której w szybki sposób nasze firanki i zasłony będą perfekcyjnie gładkie.

5. Generator pary łatwo uzupełnić wodą i co ważne nie musi być destylowana (ta z kranu w zupełności wystarcza), a dzięki funkcji łatwego odkamieniania urządzenia, bez problemu utrzymamy je w czystości i zapewnimy mu dłuższą żywotność.

6. Design żelazka jest naprawdę przyjemny dla oka – kolorystyka utrzymana jest w delikatnej, biało-złotej tonacji, a ergonomiczny kształt żelazka sprawia,że urządzenie idealnie pasuje do dłoni.

żelazko Philips

To żelazko sprawiło, że zaczęłam lubić prasowanie z żelazkiem Philips PerfectCare Silence stało się łatwe, szybkie i naprawdę przyjemne! Aż sama w to nie wierzę, ale tak je polubiłam, że ciągle szukam w szafach czegoś, co jeszcze mogłabym wyprasować ;) - Ania

Uwielbiam koszule są ponadczasowe i nie powinno ich zabraknąć w kobiecej szafie. Niestety prasowanie tej części garderoby zawsze sprawiało mi największą trudność jeśli w jednym miejscu udało mi się pozbyć zagnieceń, pojawiały się w kolejnym. W efekcie zakładałam je tylko na szczególne okazje. Z żelazkiem Philips PerfectCare Silence prasowanie eleganckiej koszuli nie jest problemem wystarczy jedno pociągnięcie i gotowe! - Kasia

Zwykle moment prasowania odwlekam tak długo, jak to możliwe nie prasuję ubrań tuż po zebraniu czystych rzeczy z suszarki, a dopiero rano, przed wyjściem do pracy, ograniczając prasowanie wyłącznie do ubrań, które chcę założyć w danym momencie. Oznacza to, że zawsze bardzo się spieszę. Dzięki żelazku Philips prasowanie jest zdecydowanie szybsze, zwłaszcza, żeby na szybko coś odprasować – nie muszę rozkładać deski do prasowania, żelazko świetnie działa również w pionie! - Magda

Nie lubię czytać metek na ubraniach, zresztą - często je odcinam od razu po zakupie. Wówczas nie pamiętam jaka temperatura jest odpowiednia do prasowania danej części garderoby. Efekt? Sporo zniszczonych ubrań. Żelazko Philips PerfectCare Silence jest magiczne - jego temperatura jest idealna dla każdego ubrania i doskonale je wyprasuje :) - Ania 

Nie lubisz prasować? Żelazko Philips PerfectCare Slience to zmieni! Chcesz się przekonać? Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 3 żelazek Philips!

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje