Poprzedni artykuł: Meghan Markle jest w ciąży? Amerykańskie media donoszą, że księżna uro... Następny artykuł: W Lidlu pojawi się najmodniejszy gadżet wakacji! Dzięki tej promocji b...

To recenzentki takie jak ona gwarantują rzetelność recenzji w katalogu KWC. Recenzentką maja została…

Jej recenzje są pełne szczegółowych informacji na temat produktów i z pewnością pomagają innym Wizażankom dokonywać trafnych wyborów.

Tradycyjnie, jak co miesiąc doceniliśmy i nagrodziliśmy tą z Was, która naszym zdaniem miała największy wkład w rozwój katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Trudnej sztuki wyboru podjęło się 3-osobowe jury. Prześledziło działalność w katalogu KWC 10 najaktywniejszych Recenzentek w Ranking Recenzentek KWC. Jury brało pod uwagę liczbę dodanych recenzji i zdobytych pochwał, ale przede wszystkim skupiło się na walorach merytorycznych recenzji i przestrzeganiu zasad KWC.

Tym razem nagroda w postaci pudła pełnego kosmetycznych hitów trafi do Mikmal

Jest z nami od niespełna roku, zdążyła przez ten czas dodać 394 recenzje i 87 nowych produktów. Jej recenzje są szczegółowe, zawierają sporo informacji o produktach i rzetelną ocenę, co doceniają inne czytelniczki KWC.

Gratulujemy Mikmal, a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów!

Jeśli Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne ciekawych nowości, bądź aktywna w KWC – czekamy na Twoje recenzje i nowe produkty! Pamietaj, że jury docenia przede wszystkim jakość recenzji oraz zwraca uwagę na to, czy pochwały recenzji powstają w uczciwy sposób.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 10:26

Zobacz także

Nasze propozycje