Poprzedni artykuł: Piotr i Justyna Żyła do siebie wrócą? 'Powiem tylko, że teraz jest mi... Następny artykuł: Marina zrobiła fanom uroczą niespodziankę! Już nie ukrywa ciążowego br...

To właśnie ci faceci mogą się kochać aż 3 razy dłużej! Jest jednak jeden haczyk

Kobieta, , tagi: seks, związek
Naukowcy potwierdzają – to właśnie tacy mężczyźni są najlepszymi kochankami! Wyniki badań mogą cię zaskoczyć.

Zapewne myśląc o mężczyźnie, który jest najlepszym kochankiem, wyobrażasz sobie idealnie wyrzeźbione ciało, regularne rysy twarzy oraz faceta, który najchętniej zmienia partnerki jak rękawiczki (jak to tłumaczą niektóry panowie: „trening czyni mistrza”)? Nic bardziej mylnego! Jednak to nie muskulatura, ilość partnerek, czy zdrowa dieta świadczą o tym, że on jest prawdziwym bogiem seksu. O dziwo nawet długość, czy obwód przyrodzenia nie są aspektem determinującym, że mężczyzna może długo uprawiać seks i zapewnić kobiecie lepsze doznania seksualne. Naukowcy  z uniwersytetu Erciyes w Kayseri postanowili sprawdzić co sprawia, że niektórzy mężczyźni mogą kochać się nawet trzy razy dłużej niż inni.

Przeczytaj także: To najpopularniejsza pozycja seksualna na świecie! Też ją lubicie?

Jacy faceci są najlepszymi kochankami?

Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Erciyesa w Kayseri w Turcji zostało przeprowadzone na 200 losowo wybranych mężczyznach, by sprawdzić jakie czynniki wpływają na  sprawność seksualną panów. W ciągu roku poddawano respondentów rozmaitym badaniom, weryfikując poziom zadowolenia z odbytych stosunków oraz ich długość. Jak się okazało panowie z większym indeksem masy ciała mogli kochać się znacznie dłużej niż ich szczuplejsi odpowiednicy.

Wraz ze wzrostem BMI u badanych zanotowaliśmy mniejszą tendencję do przedwczesnego wytrysku – czytamy w raporcie „Spojrzenie na patogenezę przedwczesnego wytrysku” badaczy z Uniwersytetu Erciyesa w Kayseri.

Przeczytaj także: Wystarczy, że zrobisz TO przed seksem, a sześciokrotnie zwiększysz szanse na orgazm!

Jak się okazało pulchniejsi panowie średnio wytrzymywali podczas igraszek 7,3 minuty bez wytrysku, dla porównania ci szczuplejsi wytrzymywali około 2 minut. Dlaczego tak się dzieje? Według naukowców taka zależność ma bezpośrednie powiązanie z faktem, iż puszyści panowie, ze względu na większą ilość tłuszczu w okolicy żołądka mają w swoim organizmie więcej estradiolu (kobiecego hormonu), a także niższy poziom serotoniny, dzięki czemu później dochodzi u nich do ejakulacji.  Dlatego też jeśli twój ukochany ma lekki brzuszek, możesz uważać się za prawdziwą szczęściarę!

Przeczytaj także: Jak często szczęśliwe pary uprawiają seks? Będziecie zaskoczeni wynikami tych badań!

Zdjęcie: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:07

Zobacz także

Nasze propozycje